Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a hatodik randiig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a hatodik randiig bezárólag szoktatok valamilyen ajándékot kapni a pasitól?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha az első 6 randit nézzük akkor szoktatok kapni valamilyen ajándékot a pasitól?

Többségük szokott ajándékozni vagy sem? Virágot szoktatok kapni a randik során?


2020. okt. 28. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha főz nekem az ajándék? Szerintem az egyik legkedvesebb dolog :)
2020. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Valahogy akörül kaphattam, távkapcsolatban kezdtük amúgy. Macit kaptam, pont tökéletes méretűt, amivel együtt lehet aludni.

18 évesek voltunk akkor :)

2020. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Rózsát,bonbont(imádom a csokit)és plüsst(szintén oda vagyok értük😂 )
2020. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Alap, nem?
2020. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
#1 első randink egy piknik volt, ahova én főztem kaját... :D Azt hiszem meg volt a hatása. :))
2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kaptam semmit, de engem nem is zavar. Elég, ha a szülinapomra meg karácsonyra vesz valamit. A virágokat meg nem szeretem.
2020. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Utálom az ajándékozást, konkrétan meg is kértem, hogy nekem ne vegyen semmilyen tárgyi ajándékot.

Viszont finomat főzött

2020. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Meghívott vacsizni nekem az ajandek. Egyebkent nem az ajandekozas a szeretetnyelve.
2020. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Tárgyi ajándékot bárki vehet, így nem tartom sokra az ajándékokat. Ellenben mindig órákat elfilozofáltunk az életről, elmeséltük egymásnak a terveinket, amik érdekes módon mindenben egyeztek. 6. Éva vagyunk együtt, van egy lányunk. Tárgyi ajándékot nemigen kaptam még tőle, de nincs az amit meg ne tenne értünk, és ez a legszebb ajándék.
2020. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm szépen a lepontozást.

Ennyi gyökeret itt.😂 Mert imádok kertészkedni,így első randin kaptam egy darab rózsát. Mert élek-halok az édességekért,így kaptam egy doboz bonbont is az első randink egyikén. Mivel plüss mániás vagyok,ezért hozott nekem egy kis plüsst a gyűjteményemben. Ezeket az infókat tudta rólam és emlékezett rá. Örültem ezeknek. Azóta együtt vagyunk már egy ideje. Röhögve adhatnánk egymásnak nagy értékű ajándékokat,mert jó az anyagi helyzetünk. De nem tesszük,mert az egymással töltött idő sokkal többet számít.

2020. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!