Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves kapcsolat után hol, miként álljak neki újra randizni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve véget vetettem a párkapcsolatomnak. Békével váltunk el, semmi csúnyaság nem volt. A "szabadságom" kihasználása után rájöttem, hogy nem vagyok virágról virágra szállós típus.


Kérdem én tőletek, hol keresgél a modern, magyar ember, ha komoly célokra, adekvát hölgyek után kajtatna? Az ismerősök ismerőse számomra nem opció, a házi nyúl elve miatt. Az appoktól enyhén ódzkodom, létezik ezen kívül más megoldás számomra?


Egyébként fog ez jelenteni számomra valamiféle hátrányt, hogy 13 évig éltem együtt, csupán egy nővel? Természetesen, nem első randis téma, de ha kérdésként felmerül, nem fogom letagadni a múltam.


Előre is köszi, ha segítetek!


32/F



2020. okt. 28. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, te sehol! Más FÉRFI bárhol.
2020. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Mintha magam olvastam volna. 2011-ben váltam 33 évesen, 13 év kapcsolat, 7 év házasság. Gyerek nulla.


Most 42, két gyerek, és jó házasság.


Csajozz!!!!! Hazudj! MINDENT használj ki, a magyar nők buták, sokat akarnak, keveset vagy semmit nem nyújtanak, irányítanak a semmibe és teljesen alkalmatlanok családanyának. Tisztelet a kivételnek!


Igen, külföldi a nejem. Visszatérve: használj ki MINDENT? tanulj és egy percig se hidd, hogy amit a magyar nők mondanak, igaz!


Férfi, 42

2020. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Úgy lesz, zacskót is húzok a fejemre.


#2 Honnan ez a lesújtó vélemény? Jelenleg külföldön élsz?

2020. okt. 28. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős helyzet (nekem 2 nő volt 11 év alatt, de mikor az egyikkel szétmentem, akkor nagyon gyorsan megtaláltam a másikat, így igazából nem volt randizgatás fázis).


Egy szóban összefoglalva, borzasztó nehéz helyzet.


Amíg kapcsolatban voltam, addig mindig azt hallottam a környezetemből (barátnőmmel közös lány barátok, haverok, etc), hogy milyen szerencsés a barátnőm, hogy normáis pasija van, hogy irigylik őt, hogy mennyire nehéz találkozni valakivel aki rendben van.


Amikor szétmentünk akkor azt hittem, hogy nem lesz itt gond, hiszen kevés a "piacon" az ilyen férfi, könnyen fog menni az ismerkedés.


2 ponton tévedtem:

- az, hogy normális pasas vagy kb addig számít, amíg kapcsolatban vagy, szingliként hirtelen ugyanúgy versenyzel a pinabubusokkal, és mi tagadás, ők sokkal ügyesebben csípik fel a csajokat, vagy szimpán jobban néznek ki.


- borzasztóan kiesel a gyakorlatból. A 12 év együttélés során fejlesztettem egy csomó képességem ami arról szól, hogy hogyan kell kapcsolatban lenni, de az ismerkedés képességem (érthető okokból) nem nagyon fejlődött.

Ezzel az a baj, hogy 30 felett senki nem türelmes (biztos van ellenpélda, de az átlag nem az). Ha izgulsz, ha az első perctől nem vagy frappáns, nem megy flottul a dolog, akkor levonják a következtetést, hogy valami looser vagy (az egy másik kérdés, hogy ugyanezek a hölgyek bele sem gondolnak, hogy a legprofibban randizó pasiknak honnan van a marha nagy gyakorlatuk).



Amit én tudok javasolni:

- tedd rendbe az életed! Ez a legfontosabb. Légy egyedül is boldog.

- építs kapcsolatokat (haverok, hobbi társak, ne csajozni akarj, mert csak elijeszted a csaj haverokat)

- bár ez ellent mond az előző ponttal, de el kell kezdeni gyakorolni, randizni, viszont nem szabad törődni az elutasítással. Egyszerűen olyan, mint a box, nem lehet 10 év kihagyás után rögtön a címmérkőzést vívni, kellenek a felhozó meccsek.

2020. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Sokkal ügyesebben írta a négyes, de osztom a véleményét.


Részben külföldön, részben itthon élünk, most itthon az ismert helyzet miatt.


A lesújtó vélemény: tapasztalat. Ha ötvenen pontoznak le, akkor is ezt vallom!


A kettes

2020. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Korrekt válasz, javaslatok, köszönöm!


#5 Miért pontozna le bárki is? Ez a te véleményed, amit kulturált módon tálaltál. Nincs ezzel gond.

2020. okt. 28. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nézd meg a kettes válasz százalékarányát! A magyar NŐ! Elolvas 10 sort és mindent tud, mindent ért.


Személyében érzi sértve magát, ha elmondom a saját történetemet.


Röhej.


Láthatod!


Kettes-ötös

2020. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ahogy én tapasztaltam, ez inkább egy általános női tulajdonság, tőlünk keletre, ahogy nyugatra is - a mindennemű racionalitást felülíró érzelmi vehemencia. De, ezért is szeretjük őket, nem?
2020. okt. 28. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Én "csak" 2,5 év után érzem ezt, szóval bele sem merek gondolni milyen lehet. Személy szerint adnék magamnak egy kis időt hogy felfogjam, nincs senkim, és akár még csajozhatnék is. Úgy vélem jönni fog magától a dolog. 33F
2020. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen nemzetisegu a feleseged? :)


36F incel

2020. okt. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!