Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy férfival még 2 éve,akkor pár szót váltottunk de hanyagoltam mert még párkapcsolatban éltem. Februártól szabad vagyok, és júliusban magától rám írt, hogy nem szeretnék e vele dumcsizni,mivel nincs senkim hát miért ne.

Nagyon szimpatikus nekem a srác,én is neki,minden érdekli őt felőlem, tisztelettudó,aranyos, szóval bejön. Én is neki . júliusban elkezdtünk dumcsizni chaten (Messenger) azóta minden nap írunk. Nagyon szeretnénk már egymást személyesen is megismerni , ezért ő múlt hét pénteken elhivott randizni. Csakhogy nem jött össze, aznap rám írt reggel,hogy akkor pontosan hova jöjjön stb, és délután 4kor írt hogy sajna ma nem győzi, de bepótoljuk. Mivel beleéltem magam ,nagyon szomorú lettem és csalódott, azt gondoltam átvert,és nem is akar megismerni, ezért 2 napig nem írtam neki végképp,persze ő keresett , bocsánatot kért stb. Aztán végülis írtam neki,mondtam mennyire vártam és örültem de oké. Ugyanugy írunk mint azelőtt ,de másik időpontot nem mondott ,én meg nem akarom felhozni, mégiscsak ő a férfi. Fordult már veletek elő olyan hogy egy pasi lemondta az első randit de aztán a végén mégis lett belőle valami? Amúgy az indok az volt, lehet kicsit furán hangzik,hogy szervizben van a kocsija. Csak nem fér a fejembe,hogy ha valaki tervez arra a napra randit akkor arra készül, vagy eljön akkor mikor kész a kocsija.

Nem tudom mi lehet ez mögött,hogy megfutamodott,vagy a távolság miatt (70km-re) lakunk egymástól.

Ő 35 éves én 28.

Köszi a válaszokat



2020. okt. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem lesz, most borítékolom. 2 év alatt nem jutottatok el a személyes találkozóig.
2020. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 éve írt rám legelőször,de akkor párkapcsolatban éltem.

Júliustól ismerkedünk igazából,3 hónapja

2020. okt. 28. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 2 éve nem jutottatok egymással semmire.
2020. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 éve írt rám legelőször, de akkor csak annyi volt hogy neharagudj kapcsolatban vagyok.

Júliusban rám írt magától és mivel szingli vagyok , ismerkedem vele.

2020. okt. 28. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek fontos vagyok, az előtt nincs akadály. Ha elromlik a kocsija,

akkor vonatra, buszra ül, elhozatja magát haverral, stb.

Nem fontos neki.

2020. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az is sok, hogy 3 hónapja nem jutottatok el a randiig.

Mi az istennek csetelsz valakivel naponta akit még sosem láttál?

Az egész egy illúzió.

2020. nov. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meglátjuk mi lesz ebből.

Azóta is írunk mint azelőtt,de a randit nem hozta fel eddig.

2020. nov. 2. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj csak az idődet vesztegeted. Az is nagyon valószínű, hogy másnak adja ki magát, mint aki. Az ilyen embereknek csak a figyelem kell. Ennyit akar tőled, semmi mást. Fogadjunk, hogy azóta se találkoztatok.

Biztos, hogy kuka az ürge, de mivel társfüggő vagy, próbálj meg most egy objektív dolgot megtenni, csak hogy magadat megnyugtasd: tűzzél ki egy dátumot magadnak, ameddig a legvégső esetben várnál rá. Legyen ez egy hét, egy hónap, egy fél év, egy év, tíz év, húsz év. Írd föl! Tedd ki a hűtőre. Ígérd meg magadnak, hogy maximum addig a dátumig vársz rá és utána letiltod.

2020. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a tömegközlekedés a két város között, megoldható -e vonatra szállni. Lehet az autója úgy volt, készen lesz, de mégse lett, amivel nem kalkulált, vagy pont akkor ment tönkre, ez még nem feltétlen jelentené, hogy direkt mondta le.


Egyszer én is majdnem mondtam le randit olyan miatt, amit valószínűleg a csaj nem hitt volna el (bevallom én is nehezen). Megbeszéltünk egy időpontot, de előtte való napon vízproblémák léptek fel a lakásban (nem csak nálam, az egész városban gond volt). Szerencsére késő estére megoldódott, de akkor sokáig gondolkoztam rajta, hogy lemondom a másnapi randit, ha nem jön helyre, mert víz nélkül se borotválkozni, se fürdeni, se hajat mostni nem tudok, nem vetett volna túl jó fényt rám. Ilyenre, hogy egész nap ne lett volna víz, évekre visszamenőleg se emlékszem, mégis elég szerencsétlenül és hihetetlenül jött ki, hogy pont akkor, pedig igaz volt. Szóval szerencsétlen véletlenek vannak, de abban biztos vagyok, hogy ezt a kifogásomat nem hitte volna el ő se, szóval néha tényleg apró, rajtunk kívülálló dolgokon tud elcsúszni egy ismerkedés.

2020. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!