Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van annak jelentősége ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak jelentősége ha egy férfi sokszor mondja ki a nevem? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Ahova járok edzeni dolgozik ott egy férfi (kb 29-30 lehet ránézésre). Nem szoktunk sokat beszélni, általában köszönünk meg max egy pár szót.


Azt vettem észre, hogy mindig nagyon mosolyog rám és elég sokszor mondja ki a nevemet, mindig úgy köszön hogy "Szia Piroska" (nem piroska vagyok ez csak egy példa:D) nem csak simán "szia" mellé általában nagyon mosolyog, széles vigyorral. Akkor is köszön ha már egyszer köszönt. Mindig nagyon kedves (bár ahogy láttam másokkal is az)

Nagyjából ennyi.


Ez jelentheti azt hogy bejövök neki (bár valahogy nem tudnám elképzelni hogy én jönnék be neki, ő az az igazán kisportolt, helyes pasi, én sem vagyok csúnya de szerintem ő jobb férfiban mint én nőben) vagy inkább csak arról van szó hogy a vendégekkel akik oda járnak kedvesnek kell lenni? Végülis jó marketing:D


Túl sokat látok bele?



2020. okt. 28. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak vesz mintha ismerne ismeröse lennèl nem csak egy vendég. Egy személyeskedès, közvetlensèg.
2020. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Bármi lehet. Lehet feleségül venne, lehet csak megdugna egyszer és lehet csak kedves veled az üzletmenet miatt.

Valahogy ki kell találnod, mi a helyzet vele. A legegyszerűbb lenne rákérdezni, de tudjuk hogy ez nem fog megtörténni:)

2020. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért csak ilyen ökör válaszok jönnek?😑
2020. okt. 28. 18:32
 4/5 A kérdező kommentje:
#4 nyilván nem, nem fogom beégetni magam, nem akarok máshova járni emiatt:D
2020. okt. 28. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb ezt csinálja még 50 nővel.


Ez ugyanaz a kategória, mint a mindig mosolygó pincérnő.


Csak az egyik a borravalóra hajt, a másik meg egy ingyen numerára.

2020. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!