Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csóró, ronda visszautasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró, ronda visszautasított férfiak, akik megváltoztatok, miért játszátok a sértődöttet, hogy bezzeg most már kelletek a nőknek?

Figyelt kérdés
Ki akarna mamahoteles, 120 kg-os igénytelen ronda férfit ugye? Aztán ha előrelép, örököl egy lakást, lefogy, szebb ruhákat vesz, egyből felmennek az igényei, de mégsem szívesen választ nőt, tudva hogy ugyanezen nők korábban elutasították. Minek válogattok most megváltozva a szép, menő csajok között, miközben játszátok a sértettet és megvetitek ezeket a nőket akik most a megváltozott külsőtök és helyzetetek miatt partiképesebbnek tartanak?Akkor miért nem választottok most helyesebben és gazdagabban kövér, csóró, ronda nőt, aki a későbbiekben szintén megváltozhat, lefogyhat, örökölhet lakást, öltöközdhet nőcisebben?

2020. nov. 4. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Érzékeled a helyzetben megbúvó ellentmondást? Te lefikáztad azokat a tulajdonságokat amiket viszont nekik felrósz, hogy miért nem szeretik. Ez most így mi? Másoknak el kell fogadni ezeket, egyedül neked nem, mert neked "jobb jár" alanyi jogon?


Azért változtak meg, mert így kellendőbbek és választhatnak olyat aki tetszik nekik...


Vagy csak egy korai trollkodás volt ez?

2020. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nyilván hogy választhatnak szebb nőt és választanak is. a gond hogy nem tudják levetkőzni a sértődöttségüket és bizalmatlanook a nővel, hogy ennek bizony nem kellettem volna a 120 kilkómmal, biztos elhagyna ha meghíznék, csóró lennék. És ráadásul le is vezetik ezeken a nőkön a frusztrációjukat, ahelyett hogy elfogadnák, hogy az a normális hogy az ember kihozza magából a maximumot és nem az hogy igénytelenül várja a sült galambot a szájába. Szóval azok a férfiak, akik még mindig teli vannak frusztrációval, miért nem választanak hát szebb nő helyett akkor csóró ronda nőt hogy ne legyen bennük az az érzés, hogy a szép nők korábban visszautasították? Ez itt a kérdésem...
2020. nov. 4. 12:41
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem lepattintottad az egykor ocsmány faszit aki mostanra jó party lett és már rád se néz? :P
2020. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem. én már házas vagyok. csak sokat olvasom a gyakorit, ahol iylen sértődött férfiak válaszolgatnak a randizás és párkapcsolatok körében..
2020. nov. 4. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Akk mit foglalkozol vele? Unalmas a házasságod vagy nincs életed?
2020. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

A népi bölcsesség itt is érvényesül:

"Amilyen a mosdó, olyan a törölköző."


Ha a nők lelkileg megbetegítenek egy férfit a visszautasításukkal, akkor ne csodálkozzanak, ha ez a férfi amint hatalmat szerez, revansot akar venni.


De mi bajod van neked ezzel? Gondolom már feleség és anya vagy, stabil és boldog kapcsolatban. Véletlenül se arról van szó, hogy most, amikor már megállapodnál (értsd: öregszel) hirtelen jó lenne az egyike a korábban elutasított férfiaknak?

Ugye nem...? 🙄

2020. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem erről van szó. de azért van egy lányom meg egy fiam is, szóval rajtuk keresztül még újrafogom élni ezt a párválasztósdi aggodalmakat...
2020. nov. 4. 12:54
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak a te fejedben van ilyen ember.
2020. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne itt gyakorizz, hanem éld az életedet.
2020. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon csóró voltam, a ronda relatív, inkább átlagosnak tartottam magam, viszont nulla önbizalmam volt és kb. hasonló szociális készségeim. Mára sikerült ezeken javítani, de alapvetően ugyanaz az ember vagyok, semmi olyan változás nem történt az életemben, amire akkor ne lehetett volna következtetni (nem nyertem a lottón, nem örököltem egy milliárdos rokontól). Magyarul sikerült egy átlagos, de stabil egzisztenciát teremteni magamnak, és mivel soha nem éltem önpusztító életet, ezért minden nagyképűség nélkül ki merem jelenteni, hogy fiatalabbnak nézek ki a korombeliek többségénél. Így már vonzóbbá váltam a korombeli nők számára. És igen, van olyan köztük, aki akkor nagyon tetszett, de ma már én utasítanám el, de olyan is, akivel akkor is és ma is szívesen megpróbálnám együtt. Sőt, bár ilyet csak egyet tudok, de olyan is van, aki így a 30-as éveire virágzott ki és tipikus esete annak, hogy "miből lesz a cserebogár". Szóval nem bosszúból utasítanék el valakit, hanem azért, mert a mostani állapotok szerint én gondolom, hogy nem vagyunk egy szinten.
2020. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!