Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre vagyok olyan szinten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre vagyok olyan szinten, hogy Tinderről összejön a randi, de még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Külsőre nem gondolná senki, hogy nem volt még barátnőm, Tinderen is ingyenes verzióban is akad 1-2 hét alatt 20-30 like.


Viszont szűz vagyok még és 30 éves, férfi. Egyetemen fiús szakon voltam, sosem buliztam, mindig tanultam, és nem is hiányzott a kapcsolat régebben-ezért alakult így.


Mit tegyek? Még a csókolózástól is félek.



2020. nov. 5. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha ez igazi kérdés akkor nagyon durva. Az óvodában 4-5 évesen szemrebbenés nélkül szoktak már smárolni a gyerekek, te meg 30 évesen, szűz fiúcskaként itt sírsz. Ezt nem hiszem el, tuti kamu. :D :D :D
2020. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha félsz, akkor minek Tinderezel?
2020. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Mi a gebasz veled? Azonkívül, hogy leírásod alapján félénk vagy és nem volt lehetőséges ismerkedni egyetemen se? Van valami gond külsőleg?
2020. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
nem nagyon van olyan pasi akinek 1 hét alatt tineren összejön 30 like, hacsak nem brutálszépfiú. De azok meg nem szűzek pláne nem 30 évesen, középkorúként.
2020. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt valami sántít...
2020. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és megértelek titeket, hogy hihetetlen. Én magam sem hiszem el, hogy ilyen balfék vagyok.
2020. nov. 5. 18:43
 7/13 anonim ***** válasza:
És mikor válaszolsz a neked feltett kérdésekre, kérdező?
2020. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira azért nem hihetetlen, a jobb külső nem zárja ki a kóros önbizalomhiányt, szociális szorongásos zavarokat és hasonlókat. Nem mondom, hogy ezek a problémáid, de hasonló esetekben többnyire valami pszichés gátja van a dolognak - te is írod, hogy "félsz" még a csókolózástól is, ami ugye nem azt jelenti, hogy nem jönne össze. Pszichológus segíthet.
2020. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Fura, hogy jó kinézet ellenére nem jött össze eddig, de nem gáz.


Engem nőként nem zavarna. Sokkal inkább zavar, ha valaki átment a fél városon.


Viszont eltitkolni nem kéne. Egyrészt úgyis kibukik a dolgok, ha izgulsz. Másrészt jogosan feltételezhetik utána, hogy másban sem mondasz igazat ha egy kiderül.

2020. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a szűzhártyád megvan, vagy a szűz jegyében születtél, akkor igen, szűz vagy.
2020. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!