Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden embernek van ideálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden embernek van ideálja a másik nemre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 07:49
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nekem nincs
Nő vagyok, nekem van
Férfi vagyok, nekem nincs
Férfi vagyok, nekem van
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van. Belső és külső tulajdonságok is. Van egy elképzelésem a tökéletesről, de soha nem ragaszkodtam hozzá, hogy pontosan ilyet találjak. Attól még, hogy valaki nem felel meg tökéletesen az ideálnak, bele tudok szeretni, és tervezni vele hosszútávon is. Viszont vannak tulajdonságok, amikből nem engedek, pl. hogy az értékrendünk és az alapvető szokásaink hasonlóak legyenek.
2020. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van.De nem hiszem,hogy meg is fogom találni.Amilyent én elképzelek magamnak,olyan szerintem nem létezik.
2020. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és van ideálom.


Az alacsony, vékony, sötét hajú, sötét szemű, kerekebb arcú nők az ideálom.


Ehhez képest volt már 179 centis barátnőm, volt szőke, volt kerekdedebb, volt mindenféle arcvonású.



Az ideál csak annyit jelent, ha melátok 10 nőt, akkor melyik az, amelyiket ismeretlenül kiválasztom, hogy ő a legcsinosabb.

Viszont amikor elkezdem megismerni őket, beszélgetek velük, akkor már egyáltalán nem az ideál a fő szempont.

2020. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Van ideálom, de külsőben minimális (legyen min. 180 cm, mert én is magas vagyok, ne legyen túlsúlyos, vagy vékony, vagy normál, vagy izmosabb, hiszen én is adok magamra, tehát legyen magára igényes, továbbá nekem nagy ideálom a barna/fekete haj és a zöld/barna szem), inkább belső tulajdonságok és értékrend, ami igazán fontos. :)
2020. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a net, és társai jóvoltából van, és több van, mint régen volt.
2020. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nő vagyok, van ideálom, külsőleg is és belsőleg is, de ez nem azt jelenti, hogy csak csak ilyen emberekkel jönnék össze. Sőt. Ez csupán annyit tesz, hogy kb ilyen lenne az "álompasim" vagy az "álomnőm". Pánszexuális vagyok, személyiségekbe szeretek bele, ettől függetlenül tarthatok vonzónak embereket kizárólag a külsejük alapján, kérdés, hogy mit kezdenék velük. Akikbe eddig voltam szerelmes, egyikük se tetszett külsőre, és belsőre se passzoltunk össze teljesen, mégis halál szerelmes voltam beléjük. A mostani barátom viszont belsőre szinte majdnem az esetem. Külsőre nem, de a másik jobban számít.
2020. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem fejben mindenkinek van ideálja, aztán lehet hogy meglátsz valakit, szimpatikus lesz, és minden borul.

Abszolút nem az ideálod, mégis beleszeretsz valamiért.

Mostanában attól akadok ki, amikor a társkereső oldalakon a nők bejelölik, hogy főiskolàt, vagy egyetemet végzett, és ugyanilyet keres.

Aztán ráír egy ffi, aki tök jól néz ki, helyes, ápolt, szimpatikus meg minden, de nincs csak egy szakmunkásképző iskolája.

Na ebbe az esetbe már dobva van, hiába jó képű, hiàba helyes meg minden. Nincs diploma, akkor mehetsz a francba. 🤣🤔

2020. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!