Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Személyesen nem ismerem. Ismerősök vagyunk fb-n, még kB 1 éve lett ismerősöm. Rá szeretnék írni, meg szeretném ismerni. Nem igen csináltam még ilyet. Mit írjak neki, hogy ne rázzon le egyből? Szia, mizu helyett mi lenne a jó?
2020. nov. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia,

tisztogattam a régi ismerőseim listáját, és láttam, hogy te már egy éve bejelöltél, de még nem beszéltünk. Nem akartalak szó nélkül törölni, ezért ránéztem a profilodra.

Ha jól látom, érdeklődsz te is a kézilabda iránt. Nekem is az egyik nagy kedvencem. Láttad múlt héten az újpest meccsét? Mi a véleményed róla?


Persze a konkrét téma nem a kézilabda lesz, hanem valami egyéb, amit a profilja alapján megtudsz róla és közös bennetek, vagy legalább érdekel téged.

2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyen nemű? Lehetne pl.: hogy tetszik az egyik feltöltött fényképe, az hol készült, stb. Nálam ez bevált.
2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én fiú, ő lány. Tanácstalan vagyok
2020. nov. 10. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Fentebb használható tanácsokat kaptál, csak idomíts rajtuk a helyzet szerint. Kérdezz rá, hol lakik, mit/hol tanul, mit csinál...
2020. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövesd be instán, kezd el szivezni a képeit, reakciózd a storyjait és aztán írj ott rá.
2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ milyen kultúrkörbe tartozik. Ha instás ribаnc, akkor a fаszodról küldj neki képet, ha bölcsész, akkor pedig írj neki egy verset. Ha a kettő egyszerre, írj egy verset a fаszodra és azt fényképezd le neki.


Félve kérdezem meg, de


1, hogy lehet ismerősöd valaki FB-n, akivel még sose találkoztál, beszéltél

2, Facebookot csak az öregek használják

2020. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6-al értek egyet. :)

Egyébként, ha a Facen az ismerősöd, de még sohasem találkoztál vele és totál semmi közös pont nincs, amin elindulhatnál és nem is jut eszedbe semmi, akkor javaslom, hogy álmodozz csak tovább róla.

2021. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!