Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép emberek mentálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek mentálisan egészségesebbek abból kifolyólag, hogy gyakrabban jutnak szexhez vonzó partnerekkel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
NEM
2020. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Akinek ettől függ a mentális állapota, az sehogy sem egészséges, akárhogy néz ki.
2020. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a vonzó partnerrel való szexuális együttlét egészségessé teszi az embert!
2020. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Ó, ha ez ilyen egyszerű lenne... :D
2020. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

Naná, hogy igen! Qrva ronda nő vagyok, nem jut szex, még egy számomra taszító partnerért is keményen meg kellene dolgoznom. Nyilván érthető, hogy frusztrált vagyok, el- és megkeseredett, kb. középsúlyosan (de lehet, hogy súlyosan) depressziós. A rendszeres, kielégítő nemi élet majdnem ugyanolyan alapvető fiziológiai szükséglet, mint az evés, az ivás, az alvás és a levegő. Azért csak majdnem, mert a szó szoros értelmében nem hal bele az ember rövid időn belül a hiányába. Ettől még a mentális egészségére nagyon durván rányomja a bélyegét, illetve a fizikaira is, nekem pl. konkrétan most már teljesen fejreállt a ciklusom - igaz, hogy alapból is hormonzavaros (is) vagyok, de ennyire kaotikus nem volt.

Nyilván akinek a libidója a bányászbéka feneke alatt van, arra mindez nem vonatkozik...

2020. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Istenem, én csak vicceltem azzal, hogy ez fontos, annyira abszurd volt a kérdés, de hogy ezt bárki alátámassza..!


Utolsó, nem attól rendszertelen a ciklusod, hogy nem hatol be pénisz a hüvelyedbe, hanem a hormonzavartól! Maszturbálj, ahhoz nem kell pasi és megadja a boldogságlöketet! Nem is tudom hogy gondolod, hogy hol érzékeli a tested, hogy pénisz vagy vibrátor okoz kellemes együttlétet, továbbá mi van azokkal, akik szexelnek de nincs orgazmusuk? Na meg a hormonzavar már eleve.. A peteérést nem befolyásolja a szex! Anyám ekkora sületlenséget ráadásul nő mondja!


A szexet meg szükségletnek nevezi, mint az evés ivás..Nyilván megviseli az embert, ha nincs rendszeres kielégítő szexben része, kb annyira, mintha nem a legdrágább cipő lenne a lábán, vagy nem keresni alsó hangon 400at, vagy bármi. A legapróbb dolog is stresszt vált az emberi szerveztből, attól még nem lesz szükséglet. A szükséglet az, ami az életbenmaradáshoz szükséges! A szex nem!!!!! nem tudok elég felkiáltójelet tenni, hogy tükrözze a felháborodásom és megrökönyödésem. Egy éve nem szexeltem, volt, hogy két évig, kielégítő együttlétem életemben csak egy darab volt, és rendszeres a ciklusom, nincs hormonproblémám, van libidóm, ráadásul kifejezetten szép vagyok és kiegyensúlyozott.


Vegyél vibrátort vagy használd a kezed!

2020. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, alapvetően nekik is van egy nagyon torzult egoista önképük ahol ők a világ közepei, mindent jobban tudnak stb.
2020. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5


Köszi a hozzászólást.


És sajnos úgy fest, hogy a mentálhigiénés szakemberek sem fektetnek erre hangsúlyt. Régi vonalasok még megkérdik milyen a szexuális élete de a modernebbek rá sem hederítenek erre. Inkább ráhúznak cifrábbnál cifrább diagnózist az emberre (amivel gyakran ellehetetlenítik az életük), begyógyszerezik őket holott lehet csak egy kiadós nemi aktusra lenne szükségük.


Volt egy barátnőm aki azt mondta mindenféle hülye gondolatai támadtak amikor szexhiánya volt, és amikor jól megdolgoztam utána az egész hangulata, gondolkodása helyreállt!

2020. nov. 13. 10:29
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
5: Lassan 7 éve rohadok egyedül. Nekem a maszti már rég baromi kevés. 😒
2020. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Régebben azért kérdezték meg a szexuális élet dolgot(gondolom filmekből veszed) mert illetlenség volt kimondani, hogy merevedés, meg anno volt a hisztéria nevű csodás betegség, amit tévesen ezzel kapcsoltak össze, és a nemibajokról se feledkezzünk el, az std anno nem volt megfogalmazható, ismert dolog. Szóval arra voltak kíváncsiak, hogy a férfinek vannak e merevedési gondjai-impotencia, vagy a nőnek hisztériája, esetleg egy két hormonzavarnak van ilyen jellegű megnyilvánulása, hogy az embernek nincs igénye szexuális életet élni és vagy nem képes rá, vagy hogy van e stdjük.


A szexmetes nőnek: javaslom, hogy vegyél satisfyer vibrátort, nem olyan, mint a többi, nők tervezték nőknek, mást tud és jobban!

2020. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!