Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy három nyelvet beszélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy három nyelvet beszélő gyönyörű tanítónő mit akarna egy OKJ-s képzettséggel rendelkező átlagos férfitól?

Figyelt kérdés

A külseje alapján milliárdos párja is lehetne, mint a hozzá hasonló modelleknek ráadásul ő még művelt is. Én meg nem vagyok se gazdag se kiemelkedően jóképű.

Elhihetem, hogy én lehetek nála a befutó?



2020. nov. 17. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Vad szexet akar. Mi mást?
2020. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 visszafogott a kisugárzása is, nem egy csapongó típus, szóval nem hinném. Értelmes dolgokról beszélgetünk.
2020. nov. 17. 00:17
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Tanítónő már rég nem jelent magas tudást. (sajnos)

Gazdagok meg egyébként sem a tanítónők között keresgélnek teljesen mindegy hogy néznek ki.

Ha nincs nála esélyed az csak saját magad miatt van, emiatt a hülye hozzáállásod miatt.

2020. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 a tudás az magas, mégiscsak 4 év az ELTÉn. A fizetés az, ami alacsony. A gazdag férfiak szépségkirálynő típust akarnak, ő meg pont az, mellé értelmiségi is. Hiszek én magamban, csak furcsállom.
2020. nov. 17. 00:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából pont ez a hivatás igényel sokrétű tudást, mert ők minden tantárgyat tanítanak. Sokat mesél erről, nekik anatómia, pszichológia és testnevelés szigorlatuk is volt.
2020. nov. 17. 00:35
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, most mit kell ezen lovagolni - oké, értelmiségi, tanult nő, ráadásul valószínűleg a gyerekekhez is ért, hurrá.

Miért nem milliárdos pasija van? Mert valószínűleg számára nem a pénz és a külsőségek az elsődlegesek. (Ha az lenne, nem ezt a pályát választotta volna...) Nem minden a végzettség, ha jól el tudtok beszélgetni, hasonló a világnézetetek, jól érzitek magatokat, miért ne jöhetne össze?

2020. nov. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#12 köszönöm, végre egy normális válasz!
2020. nov. 17. 06:06
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj meg úgy önbizalmat sugározni, a hölgynek is fokozd az önbizalmát, érezze magát nőnek, jó nőnek amikor veled van. Őszinteség, szeretet, szimpátia rengeteg dolog lehet amit észrevesz benned és másban kevésbé. Lehet úgy érzi nem lenne 1 a sok közül egy playboy mellett vagy nem lenne egy szerény nő egy gazdag férfi világában, de lenne királynő a te életedben. Ne húzd le magad, mert azzal elveheted hosszútávon a kedvét magadról.
2020. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

#19 a tanítóknak rengeteg könyvet kell olvasniuk, tehát már ezzel is értelmiségiek. Te frusztrált vagy, gondolom egyetem közelében sem jártál, vagy egy tanár végzettségű ember elbánt veled az életed valamely területén, ezért próbálod lejáratni őket. Hát nem sikerül, csak nevetségessé teszed magad.

Azt is érdemes tudni a tanítóképzős nőkről, hogy eléggé rendben vannak belülről, egy zakkant emberre mégse bízhatják 30 gyerek oktatását, szóval ne aggódj kérdező, mert nem felszínesek. A sok olvasás miatt valószínűleg van témájuk, ezért is tudsz ezzel a lánnyal értelmesen beszélgetni. Az egyik ismerősöm szintén tanító és állandóan klasszikus irodalmat olvas. Hát ez a mai világban igen ritka. Sok író a tanítók/tanárok közül kerül ki.


Ilyen butaságokat ne terjesszünk, hogy mondókázgatásért jár a diploma, mert még a 8 általánost végzett Jóska a 8kerből is kedvet kap és tanárnak megy🤦‍♀️ vagyis ez nem történhet meg ugyanis általában 4 egészes átlag alatt fel sem vesznek, de sokan felette is kibuknak, mert az ELTE nappali szakán azért elég komoly ez a képzés, lehet, hogy más egyetemeken könnyebb. Egy 600 oldalas pszichológia könyv vagy egy 750 oldalas didaktika könyv tudna mesélni. Nem mindenkinek lesznek meg azok a szigorlatok. Na és az a fránya anatómia is.. Nem csak móka és kacagás az élet a tanítóképzőben. Amikor gyakorlaton tanítasz, a bizottság minden egyes szavadat kielemzi, szóval alap, hogy jó legyen a kommunikációs készséged és ne rettegj, amikor nagyközönség előtt, nyilvánosan kell beszélni. A tárgyak egymásra épülnek, ezért nagyon egyszerű elcseszni a vizsgákat és csúszni. Nappalin minden egyes nap be kell járni az egyetemre szinte reggeltől estig, és a szorgalmi időszak tele van beadandókkal és zh-kkal. Egy tanítónak mindent tudnia kell, nem egy tantárgyban mélyed el, mint a tanár szakosok, neki az összesben képben kell lennie. A testnevelési szakkifejezésekkel, az összes mozdulatot tudni lerajzolni és helyesen végrehajtani, szolmizálni, kottát olvasni, furulyázni. Multifunkcionálisnak kell lenniük. Ha szar a kézügyességed akkor is tudni kell technikai csodákat készíteni és kreatívnak lenni a rajzórán. Felsőfokon kell helyesen írni, mondatot, szöveget elemezni stb. Tisztában lenni 1-6.osztályig matematika anyagával. Sokszor ügyvédek nem tudják megoldani a feladatokat, mert már annyira elszoktak tőle. Ha nyelvi műveltségterületen vagy, felsőfokon kell tudnod az adott nyelvet. Gondolom ő is ezért beszél 3 nyelven, ami már önmagában az értelmiségi kategóriába tartozik.

2020. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#21 köszönöm a bő választ! Igen, azt én is érzem, hogy belül elég stabil. Nem volt még ennyire szép barátnőm, ezért is volt némi önbizalomhiányom, de már bátrabb vagyok :)
2020. nov. 17. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!