Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek a lánynak egy szál rózsát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek a lánynak egy szál rózsát?

Figyelt kérdés

Békülő találkozóról lenne szó,és egy parkban találkoznánk,megbeszélnénk hogy mi van most közöttünk.Szerintetek jó ötlet egy szál rózsa esetleg valami más?

Vagy vigyem saját magam és ennyi?

(A kapcsolatot én rontottam el,tehát én vagyok a hibás ezért gondoltam a rózsára)



2020. nov. 17. 11:29
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%
Ha szereti, szerintem nem árthatsz vele.
2020. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó ötlet
2020. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, vigyél.
2020. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szép gesztus, vigyél.
2020. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint nem nagyon szerettem sosem virágot kapni lányként, de ha ismered a lányt és tudod, hogy örülne/ jól esne neki, akkor miért ne?
2020. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vihetsz.
2020. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha randi lenne úgy oké, de mivel tisztázó beszélgetés az sem biztos hogy úgy alakul ahogy szeretnéd, és akkor nem elfogadja a rózsát hanem vissza adja. Vigyél akkor neki rózsát mikor már újra együtt vagytok. Amúgy rózsa helyett hívd meg egy forró teára a park után, nehogy megfázzatok.
2020. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nemet mondott,azért köszi mindenkinek :)
2020. nov. 19. 22:06
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Mindegy, ne is szomorkodj utána! Majd lesz egy másik, akivel nem fog ilyen helyzet előállni/megteremtődni.


Persze attól is függ, hogy hány évesek vagytok? (Magamról tudom, hogy az IGAZI KONFLIKTUSKEZELÉSRE általában a mai nők a 40. életévük után érettebbek...) Előfordulhat, hogy korábban is. Én az átlagra utaltam.


Ui: a 20-as és 30-as éveimben nagyon más dolgokkal voltam elfoglalva én is. (Édesanyám tavaly nyáron hunyt el, azóta ÁTÉRTÉKELŐDÖTT A HOZZÁÁLLÁSOM A FÉRFIISMERŐSEIM "lelki dilemmáihoz"...)


Üdv: 46/N

2020. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én 17,ő 16 és 2 hónapja beszélünk,az elején nagyon szerelmes volt belém de már kiszeretett teljesen és csak barátként tekint rám azt mondta,de én fülig szerelmes vagyok bele MÉG mindig.

Kiderült beszél más fiúkkal is és nem akar kapcsolatot,nem tudom mi tévő legyek.

Hagyjam egy keveset?

Most lesz szülinapja december harmadikán esetleg akkor ráírhatok hogy boldog szülinapot és megpróbálhatom újra?

Küzdeni szeretnék érte mert nagyon fontos számomra.

2020. nov. 20. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!