Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerkedés során miért mondja többször is el, több alkalommal, hogy most jó munkahelyen van és jól keres?

Figyelt kérdés
Mikor kérdeztem tőle hogy milyen az a munkahely és mondtam neki viccesen, hogy akkor megyek én is oda, akkor nem árulta el, hogy mit és milyen munkát csinál ott. Ennek mi értelme van? Egyáltalán mit akar ezzel, hogy azt hangoztatta hogy jól keres?
2020. nov. 17. 11:40
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
87%

Gondolom le akar vele nyűgözni és mint erősségét, bemutatni.


Ja, hogy mit akar vele? Puncit akar vele.

2020. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha nem akar tőlem semmit sem komolyabban, állítása szerint? Azt is tudja, hogy engem nem érdekel a pénze. Így nem értem, miért kérkedik vele nekem.
2020. nov. 17. 11:44
 3/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
57%

Nem lehet hogy szeretőt keres igazából?

Ha én ismerkednék, megmondanám hogy mivel foglalkozom, hol dolgozom, stb....

Nem csak lenyűgözi akarnám a "zsákmányt" :D

2020. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez örökké divat a melorol beszélni és dicsekedni
2020. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Azért beszél róla, mert ez egy bevált módszer a csajok figyelmének felkeltésére.

Te is egyből azon "vicceskedtél", hogy mennél oda dolgozni...

2020. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Ne kamuzz, hogy nem érdekel a pénze!


Ti nők az első 5 kérdésből egyből megkérdezitek, hogy "És mivel foglalkozol?" Ami azt jelenti, hogy érdekel és fontos, hogy mennyi a havi matek.

2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Az a többség! Én nem tartozom a többséghez 😏😉

2020. nov. 17. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdezem, hogy mit dolgozik, mert akivel ismerkedem, arról tudni akarok dolgokat. Senki nem akarja elvenni a minimálbéredet.
2020. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerinted miért mondogatja valaki, hogy sokat keres? Hát persze, hogy ezzel akar lenyűgözni
2020. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tesztelni akar, hogy mennyire érdekel téged a fizetése.
2020. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!