Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek is lopásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is lopásnak számít vagy tényleg eltúlzom?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, eddig minden rendben volt vele, normális volt. Elmentünk egyik nap bevásárolni a Lidl-be, és mikor pakoltunk a kasszánál, látta, hogy valaki otthagyott egy vanília őrleményt a pulton. Le volt gurulva a pult végéhez, valószínűleg a kasszás se vette észre. A Gabi ezt látta, gyorsan körülnézett és elrakta a szatyorba, mintha az övé lenne. Ott nem szóltam, mert nem akartam balhét, de amint kiértünk a kocsihoz, mondtam, hogy ez ugyanúgy lopásnak számít, vigye vissza. Azt mondta eltúlzom, így járt aki otthagyta. Itt elgondolkodtam, hogy jó fiúval ismerkedem én? Oké, hogy nem nagy értékről van szó (600 forint körül van), de maga a tett, hogy valamit ami nem az övé, képes eltenni. És ha a tulajdonosa a kocsinál észrevette, hogy nincs meg, és visszamenne érte? Aztán pár nap múlva mondta, hogy az anyja sütött sütit, és ezt a vanília őrleményt tette bele, kínált engem is a sütivel, de nekem így nem volt étvágyam hozzá, hogy tudtam, lopott alapanyagból készült (még ha az anyja nem is tudta), nem akartam enni belőle, mert az olyan, mintha a cselekedeted támogattam volna. Ő csak nevetett, hogy nem vagyok normális. Igaza van, tényleg eltúloztam? Vagy ez tényleg lopás volt?

L/24


2020. nov. 17. 14:05
1 2 3
 1/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Azért a kezét ne vágd le.
2020. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

"Itt elgondolkodtam, hogy jó fiúval ismerkedem én?" "Ő csak nevetett, hogy nem vagyok normális." Szerinted?


Először egy gumipapucs, aztán az egész világ? -hadd idézzem a klszzikust...


Hagyd, hogy kibontoakozzon a bűnözői karrierje, ne zavard a sittre kerülésben.

2020. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez is lopas, es maga a mentalitas taszito, hogy meg csak nem is tekinti annak. Biztos, hogy nem kovetne el bunt, semmi ilyesmi. De nekem is taszito ez a potyazo magatartas.
2020. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Nézheted élelmesnek is, semmi bűnt nem követett el. Egyébként ne túl sok mindent fogyassz mivel a termékek nagy része áfacsalás végtermékeként kerül a polcokra, és a szavatosságuk is többszörösen lejárt.
2020. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Valaki valamit elhagyott ő pedig elrakta.

Ha találok egy százast a földön és felveszem rablást követek el?


Túlreagáltad, bőven túl.

2020. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Megértem, ha nem annyira szimpatikus neked, de ilyen apróság miatt azért nem kell rögtön olyan negatív következtetéseket levonni. Szerintem az emberek nagy része egy ilyen helyzetben ezt nem lopásnak éli meg, hanem pillanatnyi szerencsének, mert egyszerűen nem gondolja végig, hogy milyen következményei lehetnek másokra nézve a dolognak.
2020. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én nem teszem el a pénzt se, ha találok.
2020. nov. 17. 14:28
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Ez egyàltalán nem apróság. Mi van ha visszajön érte a tulajdonos.

Én dobnàm az ilyen embert. Pitiàner tolvaj.

2020. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Tolvaj az ilyen. Eszembe nem jutna eltenni azt ami nem az enyém.
2020. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt hülye vagy, ott helyben mondanod kellett volna, hogy azt valószínűleg az előző vásárlóé, mintha a "pasid" csak véletlenül keverte volna bele.


Másrészt igazad van, azért még simán visszamehettek.

2020. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!