Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek is lopásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is lopásnak számít vagy tényleg eltúlzom?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, eddig minden rendben volt vele, normális volt. Elmentünk egyik nap bevásárolni a Lidl-be, és mikor pakoltunk a kasszánál, látta, hogy valaki otthagyott egy vanília őrleményt a pulton. Le volt gurulva a pult végéhez, valószínűleg a kasszás se vette észre. A Gabi ezt látta, gyorsan körülnézett és elrakta a szatyorba, mintha az övé lenne. Ott nem szóltam, mert nem akartam balhét, de amint kiértünk a kocsihoz, mondtam, hogy ez ugyanúgy lopásnak számít, vigye vissza. Azt mondta eltúlzom, így járt aki otthagyta. Itt elgondolkodtam, hogy jó fiúval ismerkedem én? Oké, hogy nem nagy értékről van szó (600 forint körül van), de maga a tett, hogy valamit ami nem az övé, képes eltenni. És ha a tulajdonosa a kocsinál észrevette, hogy nincs meg, és visszamenne érte? Aztán pár nap múlva mondta, hogy az anyja sütött sütit, és ezt a vanília őrleményt tette bele, kínált engem is a sütivel, de nekem így nem volt étvágyam hozzá, hogy tudtam, lopott alapanyagból készült (még ha az anyja nem is tudta), nem akartam enni belőle, mert az olyan, mintha a cselekedeted támogattam volna. Ő csak nevetett, hogy nem vagyok normális. Igaza van, tényleg eltúloztam? Vagy ez tényleg lopás volt?

L/24


2020. nov. 17. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

Pasiként mondom, hogy gáz. Apám volt ilyen. Mindig a kiskapuk stb.

Én találtam már mobilt is üzletben. Leadtam a kasszánál. 5 ezrest találtam a lépcsőházban kiderült, hogy idős nénié volt.

Én nyugodtabban alszok ha nem rakom el azt ami nem az enyém.

2020. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Mobiltelefont ne hasonlítsd már az 500 forintos vanília őrleményhez....
2020. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
De akkor se az övé. Tök mindegy mennyi.
2020. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
A mobiltelefonon valakinek a személyesdolgai vannak azt hittem elsőre is érthető lesz.
2020. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Igazából láthatod, mindenki másképp vélekedik róla. Viszont a párkapcsolatban igen lényeges, hogy hasonló legyen az értékrendetek. Nekem is volt párom, akit más élelmesnek, talpraesettnek, celratoronek nevezett volna, engem meg egy idő után pont ezek a dolgai kezdtek roppantul zavarni, mert bár nem követett el semmi illegálisat, mégis úgy éreztem, a céljai elérésében nem számít neki, ha másokon átgázol. Engem ez taszított. Ő meg nem értette, mi bajom, mert minden a közös jövőnk felepiteseert tesz.


Ez kB ugyanaz. Egy másik nő, aki másként gondolkodik, biztosan megdicserte volna érte, hogy milyen szemfüles, és együtt örültek volna a potya vanílianak. Te más ertekrenddel rendelkezel. Rengeteg olyan férfi van, aki habozás nélkül figyelmeztette volna a kasszást, hogy ezt valaki itt felejtette.

2020. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Jól írta valaki, a mentalitás a gáz. Most mondjam, hogy tipikus magyaros?


Nálam ez olyan, mint mikor valaki csak úgy eldobja a szemetet az utcán. Nem bűn, de gusztustalan lesz tőle az ember.


Amikor a férfiak kérdezik, mi kizáró a nőknél, azért nem szoktam válaszolni, mert az ilyen apróságok a legnagyobb jelek, hogy milyen valaki.

2020. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus magyaros az álszentség amit itt egyesek leművelnek.

De kártalanítsuk a Lidlt a vanília őrlemény miatt amit valaki ott felejtett.

2020. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Sőt az ugye gondolom ki lett fizetve a Lidl-nek. Vegyünk ujjlenyomatot a csomagolásáról és kutassuk fel az eredeti gazdáját!
2020. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
4%
Ez lopás. Nem az övé és elrakta. Én is jártam már így, de én leadtam a cuccot a pénztárnál.
2020. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha leadod a pénztárnál az meg felbujtás te gangsta.

Valaki már kifizette és te visszaadod annak aki eladta, hogy újra eladja és kétszere keressen rajta.

2020. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!