Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szembe szomszédom 2 héttel ezelőtt kutyasétáltatásom után, mikor összetalálkoztunk a folyosón, behívott engem meg a kutyámat a lakásába. Míg a teraszon elszívtam egy cigit beszélgettünk, majd itallal is szeretett volna kínálni, de én nem iszok alkoholt, így azt hanyagoltam. Beszélgettünk mindenféle dologról. Bejövős a pasi. Szerintetek megtegyem az első lépést felé? 7 éve ismerem, mióta beköltöztem a házba. Az invitálását tőle vehetem első lépésnek felém, én is bejöhetek neki?
2020. nov. 17. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudod őt áthívni valamilyen ürüggyel?

Például segítsen megszerelni valamit, fúrjon fel egy polcot ilyesmi

2020. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudok kitalálni ilyen indokot, mert ha áthívom és nincs mit felszerelni, megszerelni, az ciki :))) De sütöttem amerikai palacsintát... :D Ezzel "átcsengetni" meg olyan ciki lenne.
2020. nov. 17. 18:16
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd le a polcot vagy tegyél tönkre valamit :)

A palacsinta jó ötlet! Sokkal lazább mint a telefonszám odaadása. Becsöngetsz, megkínálod (ha jó lett) mondván ő is meghívott téged egy italra, így illik, viszonzod.

2020. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam, hogy ezzel viszonozhatnám. Finom lett amúgy, meglepően finom a hagyományos földimogyoró krémmel és juharsziruppal.
2020. nov. 17. 18:21
 25/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha a végén kiderül, hogy cukros jöhet a B terv :D

De ez tényleg jó, nem nyomulós, csak kiegyenlíted a számlát.

2020. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:

Orvostanhallgató vagyok, elintézem ha cukros lenne :))))))


Eszembe jutott egy sztori vele kapcsolatban, még tavalyi. Pont akkor jöttem haza a kutyával, ő meg nyitotta az ajtót, és basszus pucér volt, zuhany alól jött ki mert várt valakit (gondolom a folyosó ajtó nyitásából és bezárásból ítélve azt hitte a vendége az aki jön):DDD annyira cikinek éreztük mindketten, másnap oda is jött, hogy láttam-e valamit. Bőszen tagadtam hogy nem, közben meg de... :D :D

2020. nov. 17. 18:26
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
Hahh :D akkor feltételezem minden rendben volt vele
2020. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
Bizony :D Még most is bele pirulok :))))
2020. nov. 17. 18:30
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
Korban is passzoltok?
2020. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Nem, idősebb tőlem sokkal. De nekem mindig is az idősebb pasik tetszettek. Én 32 vagyok, ő 55.
2020. nov. 17. 18:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!