Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szembe szomszédom 2 héttel ezelőtt kutyasétáltatásom után, mikor összetalálkoztunk a folyosón, behívott engem meg a kutyámat a lakásába. Míg a teraszon elszívtam egy cigit beszélgettünk, majd itallal is szeretett volna kínálni, de én nem iszok alkoholt, így azt hanyagoltam. Beszélgettünk mindenféle dologról. Bejövős a pasi. Szerintetek megtegyem az első lépést felé? 7 éve ismerem, mióta beköltöztem a házba. Az invitálását tőle vehetem első lépésnek felém, én is bejöhetek neki?
2020. nov. 17. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
A védelmében esetleg annyit mondanék, hogy a komoly kapcsolat ígéretét sem lengette be. Se ezt nem mondta se azt.
2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
Nem baj, max. jól érezzük magunkat arra a kis időre. Haverom szerint lehet emiatt se fog már keresni, mert megkapta amit akart :))) Mondom kényelmesebb ennél szerintem, szemben lakom, kijárási tilalom sem érvényes ránk :))
2020. dec. 3. 15:47
 63/69 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, hogy kihasznál..
2020. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Most ha rákérdeznék hogy mit akar, vagy terelné a szót, vagy benyögi hogy bocs csak szexet akarok. A viselkedéséből ítélve utóbbira van esély.
2020. dec. 3. 16:37
 65/69 anonim ***** válasza:
De akkor 100%-ig tudhatnád és kiszállhatnál a dologból.
2020. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Ha keresni fog hogy menjek át, megbeszélem vele azért, hogy akkor most mi a helyzet.
2020. dec. 3. 16:41
 67/69 anonim ***** válasza:
És ha nem keres?
2020. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
Én akkor nem fogom. Akkor ennyi volt.
2020. dec. 3. 18:57
 69/69 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lesz úgy összefutni
2020. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!