Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék Magyarországról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék Magyarországról külföldre vinni magammal magyar lányt?

Figyelt kérdés

Ausztriában és Svájcban vannak jó munkalehetőségeim, az egyikre már lecsaptam és ezekben az országokban szeretnék élni a továbbiakban is.

Ittlétem alatt az merült fel bennem, hogy habár -számomra- meglepően jól kijövök a helybéli nőkkel, olyan igazi mélységekig mégiscsak egy magyar nővel tudjuk megérteni egymást.

De itt kb. nincsenek.


Időnként hazalátogatok a családhoz pár napra, nincs elég alkalom egy nőt megismerni. Ráadásul nincs ráírva senkire sem az, hogy még ha egyáltalán lenne is érdeklődése felém, akkor vajon hajlandó lenne-e külföldre költözni hozzám. Ez annyira esélytelennek tűnik, hogy meg sem próbálom. Idő- és energiapazarlásnak tűnik elhívni randizni, aztán kiderül hogy csak pár napig vagyok itt a szüleimnél...

Én egy tartósabbat szeretnék. Egy olyan nőt, aki szintén nyitott lenne egy új életre. Aki esetleg nem találja a helyét ott, ahol most van, és vonzónak tartja a külföldi jólétet. Mert - gondolom mondanom sem kell - sokkal jobbak a körülmények, mint Magyarországon. Még munkát találni is segítenék neki.


De nincs ötletem, hol lenne lehetőségem találni erre nyitott nőt. Tippek?



2020. nov. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kint ismerkedj, mert itt nem találsz olyat, aki pár hét után fejest ugrana egy ilyen helyzetbe.
2020. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ráadásul most a koronavírus miatt egyáltalán nincs átjárás másik országba.

De ezt a kérdést ettől eltekintve tettem fel.

2020. nov. 17. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ismerősök közül is meríthetnék, van egy-kettő aki tetszett mindig is (pl volt kolléga), de amikor sok időt töltöttünk együtt, foglalt volt, most viszont már nem. Igaz, jó ideje nem találkoztunk, de akár meg lehetne próbálni.
2020. nov. 17. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg egy olyan 1-2ev múlva ki szeretnék menni,de engem nem támogatott ebben a srác akivel lenni akartam, mert szerinte aki ügyes itthon is meg lehet teremteni ami kell. Neki biztos.. mivel a szülei vállalkozást indítottak neki:D

Meg én alapból is voltam már kint néhány hónapot, és nekem jobban tetszik a környezet is. Szóval ha nem is úgy hozza az élet, hogy örökre, de néhány évet biztosan szeretnék kint lakni.

Parkeresesben emiatt biztos én is kicsit meg leszek lőve, mert nehéz aki ki jönne és együtt is akarunk lenni:D

2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ilyenen max. 1-2 hónappal a kiköltözés előtt gondolkoztam, hogy inkább nem hívom már el aki tetszik, mert el fogok menni hamarosan.
2020. nov. 17. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!