Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú egy nap netes beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú egy nap netes beszélgetés után áthívott magához, nem mentem, és most én vagyok a félős kislány szerinte. Vélemény?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem láttam, csak interneten, még csak a hangját sem hallottam neki.

Igazából nem attól félek, hogy nem valós ember, mert 100%, hogy az, több távolabbi ismerősöm baráti körében bent van a srác.

Én csak attól félek, hogy mi történne, ha erőszakoskodna? Esetleg más rossz dolog történne.. mi van, ha nem egyedül lenne... nap mint nap hallani elrettentő híreket és én ezt nagyon felelőtlennek tartom, hogy csak úgy átmenjen egy lány egy fiúhoz, úgy, hogy előtte nem randiztak biztonságosabb helyeken és nincs meg a bizalom. Nekem nagyon kevés az, hogy aranyosnak tűnik és kedvesnek adja elő magát.


Szeretném megtudni férfiak véleményét is erről.. Valóban nincs ebben semmi nagy szám és én vagyok befeszülve? Csak mert a fiú (igazából felnőtt, de ilyen hozzaállással nem tudom férfinak nevezni..) próbált úgy beállítani, mint egy hülyét. Meg sem értett.


2020. nov. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a normális. Ilyennel nem érdemes szóba se állni szerintem.
2020. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolkozol!

Előbb jól meg kell ismerni, hacsak nem egyéjszakás kalandot akarsz.

Ne szórakozz vele, mert biztos, hogy ágyjelenetet akart játszani, Te pedig erre nem vagy alkalmas.

2020. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar kurni és kidob. Ezt kb minden lànnyal eljàtsza.
2020. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Direkt azért mondta, hogy csak azért is bebizonyítsd neki, hogy de nagylány vagy.


Akinek nincs önbizalma, az meg is teszi.

2020. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nagyon gyorsan le kell építeni. Ha tisztességes szándékai lennének, akkor nem a saját lakásán akarna veled találkozni. Meg persze te menj hozzá helybe, hogy neki mozdulni se kelljen. Ha valóban meg akarna ismerni, akkor tenne érte, elvinne valamilyen programra, vagy akár csak sétálni. Még annyit sem ér, hogy két percig bánkódj utána.
2020. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lol egyre megy lejebb a szinvonal az ilyen ferfi szeru lényeknél, nap mint nap olvasni ehhez hasonlo storykat es egyre gazabbak
2020. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!