Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti randiznátok, összejönnétek HIV pozitív férfival? Vállalnátok vele gyereket?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 02:03
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
76%
Nem, teljesen kizárt.
2020. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Okokat is írjatok már...
2020. nov. 18. 20:47
 23/35 anonim ***** válasza:
85%

"Arra nem számítottam, hogy ennyire tájékozatlan itt a többség."


Akkor sem járnek. Nem tudnék nyugodt lenni. A legtöbb ember nem akar hiv pozitív társat.

2020. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell okokat írni és megindokolni sem.
2020. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Miért nem kell?
2020. nov. 18. 21:48
 26/35 A kérdező kommentje:

Ennek semmi értelme...


Akkor mert, csak?

2020. nov. 18. 21:48
 27/35 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs oka, csak nem.
2020. nov. 18. 21:48
 28/35 anonim ***** válasza:
76%

NEM járnék vele, NEM szexelnék vele és NEM akarnék HIV pozitív ebbertől gyereket.


Okaim:


1. A HIV vírust ma már nem vérátömlesztéssel kapják el emberek, hanem intrvénás drogozás és/vagy védekezés nélküli felelőtlen szex miatt. Én nem akarok olyan párt, aki ilyesmibe keveredett akár csak egyszer is.


2. Én is pontosan tudom, mert már korábban lehetett a sajtóban olvasni, hogy aki HIV pozitív, az igazából nem is HIV pozitív, mert már a fejlett orvostudomány, meg a korszerű gyógyszerek, blablabla. Ennek ellenére én egyszerűen nem hiszek abban, hogy ez 100%-ig igaz az év minden napján, a nap minden órájában. És ha csak 1-2 napig elfelejti bevenni a gyógyszert, ha éppen hiánycikk a patikában, ha valamitől hasmenése lesz, és nem úgy szívódik fel, ha egy másik gyógyszerrel interakcióba lép, ha ez van, ha az van??? Túl sok itt a ha nekem, hogy erre alapozzak egy életre szóló kapcsolatot.


3. Egyébként a HIV fertőzés komolyan csökkenti a HIV pozitív férfiak spermium minőségét...valahogy nem akarok lombikozni.


4. Egyébként meg rengeteg HIV negatív ember van, miért is kellene nekem egy HIV pozitív emberrel családot alapítanom, ahol a fenti kockázatok kisebb eséllyel állnak fent?

2020. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

#28. Köszi az indokokat. Ment a pont!


A felelőtlen szexuális aktus, az valamennyire szubjektív dolog...

Kinek mi a felelőtlen?

Például orális szexel, gumi nélkül ha nincs sérülés a péniszen, a férfi még egy orvos szerint is nagyon kicsi eséllyel kaphatja el.

Van olyan orvos, aki ennek az esélyét, ahhoz hasonlítja hogy beléd csapjon a villám.

Képzelj el egy késő huszonéves szűz srácot, aki egyáltalán nem él kicsapongó életet, nem drogozik, stb. viszont egyszer adódik egy lehetőség, hogy egy a megítélése szerint, külsőre igényes lány opálozzon neki... Ő meg él a lehetőséggel. Ettől tényleg annyira nagyon felelőtlen lesz? Valamint rossz ember lesz e ettől?

Mert bár körülbelül annyi rá az esély mint, hogy belé csapjon a villám, de így kapja el.



A “ha” egyébként, az nem sok...

Nincs ha. 0. Még annyi esély sincs “ha”-ra mint egy, vagy akár 10 villámcsapásra... Annyi sincs mint egy lottó ötösre.

Ilyen alapon a gravitációt is meg lehet kérdőjelezni, csak mert nem érted a működését.

Egy szaktekintély viszont jobban tudja nálad, vagy ha belemerülsz és veszed a fáradságot arra, hogy megértsd, akkor magad is érteni fogod.


“ Egyébként meg rengeteg HIV negatív ember van, miért is kellene nekem egy HIV pozitív emberrel családot alapítanom, ahol a fenti kockázatok kisebb eséllyel állnak fent?”


Nem, kell... Dehát izé, szerelem?


Amúgy meg nem, nem kisebbek a kockázatok, egy HIV negatív embernél.

Matematikailag nagyobb.

Ugyanis a HIV pozitív ember 10-40 évig tünetmentes lehet, ha valaki “nem HIV pozitív”, attól még lehet simán fertőzött, csak nem tud róla és akkor jól megfertőz. Bizonyos becslések szerint a ténylegesen HIV fertőzöttek száma sokszorosa a diagnosztizált betegek számának...

Aki meg diagnosztizálva van, azt kezelik, tehát akkor nem kaphatod el tőle sehogy.

Ha betegesen félsz a HIV vírustól, akkor jobb ha összejössz egy kezelt beteggel, mintha egy random, átlagos emberrel, akik többnyire egyáltalán nem járnak szűrésekre :D

2020. nov. 19. 00:31
 30/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Mert semmi sem 100%...az fajna a legjobban, ha ne adj Isten a magzatom is elkapna..es igy indul majd az eletben...


Amugy Kerdezo, te hogy es kitol kaptad el?! Feltetelezem pozitiv vagy, ha mar igy vered az asztalt..

Anonim az oldal, tehat lehet oszinten valaszolni.

2020. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!