Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Használtok tindert vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtok tindert vagy ismerkedtek neten ebben a vírushelyzetben?

Figyelt kérdés
24F vagyok, tavasszal használtam randiappokat egy darabig, voltak matcheim, találkoztam lányokkal lett is egy rövidebb kapcsolatom, akkor letöröltem. Most megint elővettem, azóta jobb képeim lettem, jobb bemutatkozásom is és mégis szinte nincsenek párjaim. Mégsem jobbak azok a képek vagy kevesebben használják most?
2020. nov. 18. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy átestél a ló túloldalára és fuckboy kinézeted van, vagy csak simán a vírus helyzet miatt csökkent a lelkesedés.
2020. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem mégsem jobbak a képek, de szerintem annak is köze lehet hogy szerintem most annyian nem ismerkednek. A barátnőim és én is ismerkedtem tavasszal, most azt se tudjuk hogy egyetemen egyáltalán hogyan fogunk vizsgázni, sok oktató most akarja behozni a lemaradást és kb 0 idő marad arra hogy csak elfeküdve tinderezzek. Inkább a kevesebb időben kicsit kikapcsolódunk.
2020. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most is ugyan úgy használom, pont holnap lesz egy randim.

N

2020. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!