Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárnátok a párotoktól ha ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok a párotoktól ha ti karanténban lennétek, hogy bevásároljon vagy meglepjen titeket valamivel? Ebéd, vacsi? pl: leteszi az ajtó elé? bövebben

Figyelt kérdés

Mindent betartva, nem találkozva, max az ablakból integetve, elvárnátok hogy meglepjen titeket valamivel?

Mert én magamból kiindulva biztosan főznék vagy vennék sütit, vagy valami "túlélőcsomagot" (chips, rágcsa, bor/sör, kedvenc nasijai) és elvinném neki, leraknám az ajtajába és szólnék neki hogy várja valami. Gondolkozik más is így? Vagy én viszem ezt túlzásba? És csak én vagyok felháborodva hogy a barátomnak meg se fordul ilyen a fejében??


2020. nov. 18. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Jól esne a gesztus, de nem várnám el, azt pedig pláne nem, hogy gondolatolvasó legyen és kitalálja, hogy ilyesmire vágyom.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alap? Nem meglepetésként, megkérdezném, hogy mi kell és vinném.
2020. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
El nem várnám, mert ez így csúnya kifejezés. De igen, azért ez alap kéne, hogy legyen szerintem is, nekem is rosszul esne.
2020. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ. Ha mondjuk 20-30 kilométerre lakik és csak tömegközlekedéssel tudna jönni, akkor nem akarnám, hogy csak ezért találkozzon emberekkel. Ha van kocsija, vagy tudna gyalog jönni, akkor nagyon örülnék neki, ha megtenné.

De ahogy az első is mondta, nem várhatod, hogy a párod gondolatolvasó legyen...

2020. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha ráér, akkor ALAP. Ha nem ér rá, akkor rendeljen nekem!
2020. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A bevásárlást sem elvárva, de igen, arra szükségem lehet és jól esik, ha segít.

Főzést nem "várok el", pláne nem is kérek, míg más bejár dolgozni, hazaér és még lásson neki, mialatt én itthon meresztem a seggem.

2020. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze, ne legyen gondolatolvasó, de azért megfordulhatna a fejében, hogy örömet okozzon annak, akivel együtt van és állítólag szeret.

Igen, ez az elvárás rossz szó,inkább tényleg az hogy alapnak kéne hogy legyen. Mégha azt is mondaná, hogy nem kell neki semmi, biztos vinnék egy zacskóval a kedvenceiből. Vagy lehet csak én vagyok ennyire odaadó és olyan, aki szeret adni.

2020. nov. 18. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bármilyen hihetetlen, minden embernek MÁS az alap. Lehet, ez neki nem alap, nem így nevelkedett. Lehet, úgy tudja, megvan mindened, így nincs szükséged arra, hogy vigyen valamit.

Légyszi, viselkedj felnőtt módjára, és beszéld meg vele. Lehet, tökre rosszul fogja érezni magát, hogy eddig nem jutott eszébe, vagy lehet, hogy ő csak arra várt, hogy szólj, hogy szükséged van valamire, és pattanna egyből, mert ő ezt tartja alapnak. Nekem is van olyan barátom, aki magától nem ajánl fel dolgokat, mert azt feltételezi, hogy akinek kell valami, szól, és akkor mindent félretéve pattan segíteni.

NEM ismerünk sem téged, sem őt, így nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. De ha itt puffogsz magadban gyakorin, és a párodon vered le a feszültséged, nem leszel vele előrébb.

2020. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
El nem várnám de biztos vagyok benne hogy megtenné mert ő is gondoskodó tipus és nekem is kérés nélkül alap lenne hogy viszek.
2020. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki mas ha nem az ember párja? En is ezt tennem ha lenne.
2020. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!