Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárnátok a párotoktól ha ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok a párotoktól ha ti karanténban lennétek, hogy bevásároljon vagy meglepjen titeket valamivel? Ebéd, vacsi? pl: leteszi az ajtó elé? bövebben

Figyelt kérdés

Mindent betartva, nem találkozva, max az ablakból integetve, elvárnátok hogy meglepjen titeket valamivel?

Mert én magamból kiindulva biztosan főznék vagy vennék sütit, vagy valami "túlélőcsomagot" (chips, rágcsa, bor/sör, kedvenc nasijai) és elvinném neki, leraknám az ajtajába és szólnék neki hogy várja valami. Gondolkozik más is így? Vagy én viszem ezt túlzásba? És csak én vagyok felháborodva hogy a barátomnak meg se fordul ilyen a fejében??


2020. nov. 18. 13:27
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, de jól esne, és megjegyezném, ha felém se nézne ezalatt :D
2020. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer kérdezte a legelején, hogy kell-e valami, de akkor sem tűnt túl lelkesnek vagy olyannak aki szívesen segítene bevásárolni. Azóta szinte tájamra se nézett
2020. nov. 18. 17:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki karanténban van, sehova nem mehet. Tehát legyen az a párom, vagy a szomszéd, egyformán megkérdezem tőle, szüksége van-e valamire. Mint ahogy meg is tettem a nagyon jó ismerősömmel, és a családtaggal is.

Viszont ha nemet mond, akkor megértem, és nem viszek neki akkor is mindenféle jót, csak mert én annyira aranyos és gondoskodó vagyok. Ez számomra már az erőszakosság kategóriába megy át.

2020. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!