Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minnél vonzóbbnak talál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél vonzóbbnak talál egy nő egy férfit annál gyorsabban beadja neki a derekát?

Figyelt kérdés
Ha egy nő fizikailag/szexuálisan nagyon vonzódik egy férfihoz már szinte az elejétől akkor nagy valószinűséggel már az 1.-2., legkésőbb 3. randi után lefekszik a vele. Ha hetekig vagy akár hónapokig várat akkor ott már eleve alig van vonzalom. (Szerintem)

2020. nov. 18. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Te sokat gondolkoztál, mielőtt rájöttél erre?
2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Nem.
2020. nov. 18. 16:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha valaki tetszik (mindegy, mennyire), akkor sor kerül szexre az első 5-6 randi valamelyikén. Ha nem, akkor nem. De a tetszés nem pusztán külsőből áll. Kerülöm a szexet azzal is, aki megbízhatatlannak tűnik és akkor sem bújok ágyba senkivel szívesen, ha nem vagyok a topon érzelmileg (például először szeretetet akarok, aztán testiséget vagy nemrég vagyok túl egy csalódáson, szakításon, ilyesmi)
2020. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Persze én is külső-belső tulajdonság kombóra gondoltam, de rengeteg olyan nő van aki messze nem vár annyit mint te és már az első randi után megtörténik a szex. Nem azt mondom hogy rossz ahogy te csinálod (inkább jó mint rossz), csak sokan nem tartják be az ilyesmit még akkor se ha előadják hogy igen.
2020. nov. 18. 16:42
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálam nem így van. Volt hogy évekig nem szexeltem, így egy kevésbé vonzó pasival lefeküdtem második randin. (Szörnyen is éreztem magam utána). Mos viszont nem érzem magam magányosnak és kiéhezettnek, úgyhogy épp most utasítottam el egy nagyon vonzó pasit akivel csókolóztunk is az első randin. Egyszerűen azért mert kiderül, hogy ő nem élete párját keresi hanem csak egy csinos nőt akivel huncutkodhat kötetlenül. Én pedig komoly párkapcsolatot szeretnék. Nyilván eljátszottam a gondolattal, hogy miért ne....nagyon jó pasi és nagyon jól csókol. De nem. Nem azonosak a céljaink.
2020. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eleve randi is csak azzal van, akit vonzónak tartok. 4-5 randi minimum kell, hogy érezzek annyit, hogy le akarjak vele feküdni.

Más meg első randin ágyba bújik, mindenkivel.

A harmadik meg csalódott, ezért lehet, hogy az előző partnerrel gyorsan ágyba bújt, de most inkább kivár.

De az se ritka, aki egyből látja, hogy ebből egy numeránál nem lesz több, gyorsan letudja, és jöhet a következő. Azzal randizgat hosszabban, aki emberileg is érdekli.

2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert konzervativ vagyok, de a mostanival a 2.randin és előző parommal első randin volt szex... ez van. Előzővel tudtuk hogy együtt maradunk végleg -igy is lett mig a betegsége elvitte...mostanival is tudtuk hogy együtt maradunk...2.randira hotelt foglalt, egyszerűen annyira erős volt a kémia :-) Hozzáteszem sose volt egyejszakás kalandom egyszerűen azzal volt kémia is akivel tudtam hogy hosszú kapcsolatom lesz - igy is volt.
2020. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5 Én is éreztem már magam rosszul ilyen hamar jövő szex után. Lehet hogy nem veszitettél volna semmit az utóbbival, de te érzed mi a helyes, le a kalappal előtted. A többieknek is köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 18. 17:06
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem így van. Nagyon hamar tudom már, hogy ki az aki nagyon vonzó számomra és ki az aki kevésbé, de mindig várok a szexel addig, amíg megkedvelem valamennyire. Plusz fokozza az élményt számomra az ha szex előtt fantáziálhatok róla. A "várakozás" számomra vágyfokozó :D
2020. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Ez így van. Lehet szépítgetni a dolgokat meg kamuzni, hogy "nemolyanlányvagyok", de az ösztönök döntenek. Amelyik csajnak bejöttem, azzal 2 randin belül már volt legalább orál, de inkább szex. Természetesen egy részük az ismerkedés elején teljesen másnak adta magát elő.
2020. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!