Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi oka lehet, ha egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, ha egy jól alakuló ismerkedésben a pasi egyszer csak érdektelenné válik?

Figyelt kérdés
Megjátszotta magát eddig? Már ott tartottunk, hogy szex is lehetne, de most hirtelen nem érdeklem. Eddig nem volt ilyen.

2020. nov. 19. 07:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan ugyanez van velem is. Sajnos én sem tudom megfejteni! :(
2020. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy szartál rá és csak ő fektetett energiát az ismerkedésbe. Az ilyet én is hamar megunom.
2020. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy jól haladt az ismerkedés, nem értem, miért kell ilyen rosszindulatúnak.lenni.
2020. nov. 19. 07:31
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Egy harmadik jött a képbe, vagy van valami ami nem tetszik benned neki (külső-belső), hogy mi azt én sem tudom.
2020. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Lehet nem volt elég a kémia...
2020. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Noren1989 ***** válasza:
95%
Mégsem alakult az annyira jól...csak nem tudtàl róla.
2020. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Lefeküdt mással, vagy lefog.

Így akar lekoptatni, vagy tartalék játékosnak szán a későbbiekben.

2020. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

10 éve még volt szex. Mostanra azt làtom, hogy elég nekik a tudat, hogy belemennèl a szexbe, és már dobbantanak.

Egyrészt egotuning, másrészt a látszat ellenére az ilyeneknek nincs elég önbizalma, fèlnek, és nem tudnak kezelni egy esetleges kudarcot, úgyhogy inkább meghagyják az egèszet egy ilyen online mederben, és úgy érzik, így ők irányítanak.

Te pedig mèg azelőtt érzed rosszul és okolod magadat, mielőtt kiderülhetett volna, hogy ő nem felel meg neked.

2020. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem valami nem tetszett benned neki. Kérdezd meg.

Lehet, hogy olyat mondtál. De a kémia is hibás lehet.

Nincs ezzel semmi baj. Mindenkinek jogában áll azzal lenni akivel ő akar.

2020. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Persze, hogy joga van hozzá, csak olyan rossz, hogy fogalmam sincs, mit csináltam rosszul. :(
2020. nov. 19. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!