Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne értse félre és találkozzon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel volt 1 éve pár alkalmas kalandunk, de utána joba maradtunk és néha találkoztunk beszélgetni. Nyáron viszont megharagudott rám mert elmondtam valakinek hogy volt vele kalandom és visszajutott hozzá. Azóta már telefonáltunk is mondta hogy nem esett jól neki, hogy elpletykáltam, de nem haragszik. Már többször írta hogy majd találkozunk, de én már nagyon szeretnék vele megint beszélgetni. Mit írjak neki?
nov. 19. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Hogy nagyon szeretnél vele beszélgetni.
nov. 19. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar téged felvállalni de azért te mész utána, tipikus.
nov. 19. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, nekem is volt egy ilyen csaj az életemben. Megbeszéltük, hogy ez közöttünk marad, minden alkalommal elpofázta. Egy idő után offoltam, mert nem véletlen beszéltük meg, hogy közöttün marad.

(a legjobb az volt, hogy elpofázta, letoltam, megint átbeszéltük, erre elrohant, és elmesélte, hogy minden rendben, mert tisztáztuk a dolgot :D)

nov. 19. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg van párja?
nov. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!