Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, bevállalnátok ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, bevállalnátok ezeket a szabályokat, ha cserébe ezeket kapnátok?

Figyelt kérdés

Amit kapnátok:

- megrendíthetetlen hűséges férfi

- gondoskodás, anyagi értelemben is eltart, ha dolgozol is (ha nagyon akarsz), a te keresetedből nem kell adnod


Amit kérne:

- tiszteletben kell tartanod és fel kell venned a vallását

- nem öltözhetsz ledéren

- nem beszélgethetsz férfiakkal a családtagjaitokon kívül

- az összes háztartási munka a tiéd

- a gyereket az ő elvei szerint kell nevelni

- ő a főnök


2020. nov. 19. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is ennyire muzulmán módon, de mondjuk úgy 80%-ig simán bevállalná 100-ból 50 nő, HA valamennyire jó pasi vagy, és főleg SOK pénzed van.

Hidd el, egy jó lakás, egy menő kocsi a popija alá, nyaralások, ékszerek, ruhák,...SOK nőnek bejönnek.

2020. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
82%
utolsó, ez mind rendben is van, amíg csak szórakozás van, de ha már ygerek is kéne, akkor a legtöbb nő már elgondolkodna és a férfi se lenne annyira kegyes. Ha a nőről feltételeznek valamit, hiába nem igaz, elég a gyanú árnyéka, már repül is a pofon. Magukhoz akarják láncolni és ha parnoiásak, akkor még a lakást is rájuk zárják.
2020. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Azért nekem több kell a hűségnél meg a pénznél ahhoz, hogy vkivel összekössem az életem - a pénz amúgy nem elsőrendű kérdés nálam, én szívesen megdolgozom azért, amit el akarok költeni. A lényeg nekem az, hogy a férfi ne akarja velem kitartatni magát.

Az elvárások közül a ledér öltözködésen kívül semmit nem lennék hajladó vállalni, dollármilliárdos férfi mellett sem... és azt is gyanítom, hogy az ilyen tekintélyelvű, uralkodó típusú férfi sinma csunos szereléseket is ledérnek tekint, nemcsak a tényleg ledéreket.

2020. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy ide születtem és nem valamelyik nő elnyomó kultúrába. Legyen az arab, török, néger törzsi, vagy cigány kultúra. Soha nem adnám fel önként ezt a szabadságot.

Az, hogy eltartom magam és önállóan dönthetek az életemről, hatalmas kincs. Aki önként eldobja, szerintem nem ép elméjű.

2020. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen sem. Inkább pusztulok meg egyedül 🤔
2020. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
2%

Európai, keresztény, hetero, fehér férfi vagyok.


Ezt írta a kérdező:


"Amit kérne:


- tiszteletben kell tartanod és fel kell venned a vallását


- nem öltözhetsz ledéren


- nem beszélgethetsz férfiakkal a családtagjaitokon kívül


- az összes háztartási munka a tiéd


- a gyereket az ő elvei szerint kell nevelni


- ő a főnök"


VALLÁS: Ez a rész nem érdekel.

LEDÉR RUHA: Határok vannak. Ha az aranyér kilóg a miniszoknyából, és átlátszó a blúz...az már necces.

BESZÉLGETÉS FÉRFIAKKAL: Idegen pasikkal ne is!

HÁZIMELÓ: Ja, az női munka.

NEVELÉS: Alap.

A FÉRFI A FŐNÖK: Alap.

2020. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
95%

Alap?

Lopitsat alap. Max. a te eltorzult fejedben. Nem leszel te azért főnök, mert farkad van. Álmodozz csak hülyegyerek. Aztán sirtok, hogy nincs nő 🤣🤣🤣

2020. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
3%

37.-nek.


Semmi gond!


Akkor kapsz 1-2 patront, és mehetsz a levesbe! Majd jön másik, nálad jobb csaj, akinek alap.

2020. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
97%
36/38: nekem az a vicces az egészben, hogy hirdeted, hogy mekkora keresztény vagy, de ha a nő becsicskul, akkor neked mindegy, hogy milyen vallású :D. Az, hogy a klasszikus családmodellben hiszel, oké, szíved joga, de az tényleg röhejes, hogy "ennyire" vagy keresztény, miközben az az egyik első dolog, amire vered itt magad a válaszban.
2020. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan nem:D
2020. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!