Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, bevállalnátok ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, bevállalnátok ezeket a szabályokat, ha cserébe ezeket kapnátok?

Figyelt kérdés
PANAROM VÁRANDÓSSÁG- BABAÁPOLÁS EZERJÓ OLAJ - GÁTOLAJ

Amit kapnátok:

- megrendíthetetlen hűséges férfi

- gondoskodás, anyagi értelemben is eltart, ha dolgozol is (ha nagyon akarsz), a te keresetedből nem kell adnod

Amit kérne:

- tiszteletben kell tartanod és fel kell venned a vallását

- nem öltözhetsz ledéren

- nem beszélgethetsz férfiakkal a családtagjaitokon kívül

- az összes háztartási munka a tiéd

- a gyereket az ő elvei szerint kell nevelni

- ő a főnök

nov. 19. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 darkerthanblack ***** válasza:
88%

"Az, hogy a klasszikus családmodellben hiszel, oké"

Szerintem az sem oké. Ugyanúgy ahogy szerintem a muszlim nők elnyomása sem oké, hiába tradíció. A szokásokat alapos okkal nyugodtan felül lehet és felül is kell bírálni. A klasszikus családmodell nem szól másról, minthogy a nő akarta ellenére egy csicska. Ez nem oké.

nov. 19. 16:24
 42/61 anonim ***** válasza:

41 és ha ő is akarja?

Nagyon nem vagyok a klasszikus modell híve, de ismerek olyat akit tényleg kielégít az anya és "asszony" szerep. Nem vágyik másra, a párja megbecsüli és szeretik egymást. Nekik bevált.

Van rengeteg hátránya és kényszerből nem szabadna, hogy létrejöjjön ez a felállás. De teljesen ördögtől valónak beállítani se jogos.

Én nem élnék így, de ha van akit ez tesz boldoggá (márpedig van) akkor azt is el kell fogadni.

nov. 19. 16:28
 43/61 anonim ***** válasza:
92%
41: nyilván az okét úgy gondoltam, ha a nőnek is az az oké. Mert van olyan nő, akinek erre van igénye.
nov. 19. 16:30
 44/61 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
nov. 19. 16:37
 45/61 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ez az iszlám vallású férfiakra jellemző, kizárt hogy belemennék ilyesmibe.
nov. 19. 16:43
 46/61 anonim ***** válasza:
66%
nem
nov. 19. 16:45
 47/61 darkerthanblack ***** válasza:
51%

#42 Ha a nő akarja, akkor éljen így. Ki vagyok én, hogy megmondjam neki hogy éljen? Ellenben a kérdés nem erről szól.

Nem úgy van feltéve, hogy ki szeretne így élni? Kit tenne ez boldoggá?

nov. 19. 16:46
 48/61 anonim ***** válasza:
12%

Valójában ez a kérdés lényege, hiszen itthon csak az dönt emellett az életmód mellett, aki így boldog, aki így szeretne élni.

Tehát mikor a kérdező azt kérdezi, hogy bevállalnák-e, akkor az annyit tesz, ki az aki így lenne boldog? Ahogy a 39-es kijelentése se jelent ennél többet. Mire jött a 41es válasz, miszerint a válaszadó szerint (nem tudom te voltál-e az) az sem oké, ha valaki erre vágyik.

nov. 19. 17:16
 49/61 anonim ***** válasza:
0%
47: de te írtad, hogy az szted nem oké, ha vki a klasszikus családmodell híve, és a nő számára mindenképp káros. Ez így ebben a formában nem igaz, csak ezt akartam ezzel mondani.
nov. 19. 17:21
Rejtvényfejtés ingyenesen
 50/61 anonim ***** válasza:
88%

"nem beszélgethetsz férfiakkal a családtagjaitokon kívül"

Azért elképzelem azt a szituációt, hogy a nő egyedül van otthon, amikor megérkezik a szerelő, de nem szólhat hozzá egy szót sem, erre ő elmegy, majd amikor hazajön a pasi csodálkozva látja, hogy nem lett megszerelve semmi, mert az asszonyka nem szólhatott hozzá a szerelőhöz, az meg nem gondolatolvasó. XD

nov. 19. 17:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!