Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem korai 3 hét ismerettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai 3 hét ismerettség után találkozni gyerekével? Tesztelni akar hogy fogok viselkedni?

Figyelt kérdés
Ő a férfi, van egy 4 éves kislànya. Én emiatt le is akartam zárni az ismerkedést, még neten az első találkozás előtt. De mivel más dolgokban ő tökéletes számomra, és meg győzött, belementem, és randi randit követett. Azt is elmeséltem neki hogy fogalmam sincs a gyerekekről, se rokonságban nem volt, se barátnőm nincs akinek lenne, és hogy én nem tudok velük mit kezdeni. Sok nőnek ez jön ösztönösen, nekem nem igazán... Nagyon meg is lepett ezzel a kérdéssel, hogy lenne e kedvem találkozni velük hármasban. De igent mondtam, csak most kicsit úgy érzem tesztelni szeretne, hogy minél előbb derüljön ki ha nem leszek jóba a lànyàval, ha nem vagyok elég kedves vele stb. És most félek is rendesen, hogy hogyan viselkedjek, mit mondjak, mit kérdezzek, egyáltalán hogy viselkedik és mit vár el egy ekkora kislàny egy idegentől az első találkozás alkalmàval? Mert ha erőltetten foglalkozni akarok vele az is baj, ha meg hozzá se szólok nyilván az is. És az aggodalmamra ràtesz egy lapàttal, hogy az apuka pedig minden szavamat, gesztusomat magában fogja értékelni, pontozgatni, mintha egy vizsga lenne. Túlparàzom tudom tudom... De azt hiszem szerelmes kezdek lenni, és most úgy érzem ezen fog eldőlni hogy véget vetünk az ismerkedésnek, vagy párkapcsolat státuszba lépünk. Kérlek segítsetek, főleg akik voltak már ilyen helyzetben, nálatok hogy alakult az első hármasban találkozás?
2020. nov. 23. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

"apuka pedig minden szavamat, gesztusomat magában fogja értékelni, pontozgatni, mintha egy vizsga lenne" magadból indulsz ki, amikor ilyeneket gondolsz. A férfiak messze nem ennyire taktikusak, nem tesztelgetnek.

Igen, ha nagyon rosszul kapcsolódsz a gyerekkel, észre fogja venni és valószínűleg jó ideig nem fog újabb hármas programot szervezni. Annyit akar látni, hogy jól kijössz vele. Beszélsz vele, figyelsz rá. Nem kell csúcsanyaként viselkedni.

Fix tippet nem lehet adni, mert minden gyerek más.

2020. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon korai! És nem miattad, hanem a gyerek miatt. Ha minden jól megy, elkezd hozzád kötődni, aztán két hónap múlva szétmentek, és hiányolni fog. Ne menj bele!
2020. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kedvesen köszönnék neki, mosolyognék, aztán majd adja magát a helyzet. Lehet hogy a kislány fog kérdezősködni, vagy mondani valamit amire te aztán tudsz "haverkodni". Csak természetesen. :)
2020. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én első randin találkoztam a jelenlegi barátnőm gyerekével. Nem volt korai.

Első randin a randitól rettegünk, mit fog szólni a másik.

Aztán attól rettegünk, ha találkozunk a szülőkkel.

Később eljön az az idő, amikor a gyerekkel való találkozástól félünk.

Aztán már attól sem.

Egy 4 évesnél nagyon nehéz hibázni. A szülő érzéseit fogja visszatükrözni. Ha semmi nagyon hülyeséget nem csinálsz, akkor úgy fog veled viselkedni, ahogy az apja.

2020. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetet és nyitottságot mutass. Kérdezgesd a játékairól, és hallgasd végig, amiket mond. Mutass érdeklődést iránta.
2020. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ácsi négyes! Irtó nagy különbség van aközött, hogy apuka akarja bemutatni a kislányát, vagy inkább a kislányának teszem fel úgy, hogy amúgy az anyukával él és csak hétvégente van nála, vagy egy anyuka akar túlesni ezen a találkozáson, aki életvitelszerűen neveli a gyereket és vele él.

Mindkét szituációra azt mondanám, hogy nagyon korai. Ha a 7. barátnő lesz a befutó mind a hetet be kell mutatni, mind a hetet megkérdezi szakítás után stb...


Randit követelt? Na ezt meg felejtsd el kérdező, és ne engedj a követelésnek ha te még nem érzed itt az idejét.

2020. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ja meg még ami lemaradt.

Miért kell az első randira pereputtyostól menni? Mi lett volna, ha először kettesben találkoztok? Vagy ilyen sürgős a pótanyuka? Majd nézd meg szépen rád nyomja a kicsit, ha ő a soros szülő, oesztrálhatod teszem azt home office mellett, ő meg megy a melóhelyere.

Mást nem tudok elképzelni, hogy ennyire siettetni kéne a dolgokat.

2020. nov. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nagyon korai.
2020. nov. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Van egy ilyen ismerősöm. Ott a férfinek két gyereke van. A nő ki nem állhatja őket, folyamatosan féltékeny rájuk. Ha úgy érzed, hogy te is féltékeny lennél a gyerekre, akkor inkább hagyd az egészet a fenébe. A gyereke mindig is fontosabb lesz neki, mint te. Te legfeljebb a második helyen leszel az életében és ez így természetes.
2020. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Korai a Kérdezőnek és itt a lényeg. Leírta, hogy a kapcsolatot sem akarta emiatt, nem akarja más gyerekét, felesleges ezt erőltetni jelenleg, ennek semmi értelme.
2020. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!