Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, ha pár éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha pár éve nem akart semmit sem?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt találkoztam egy csajjal, de utána nem lett több találka, mert ő nem akart találkozni velem.


Most Facebook tarskeresovel párba álltunk, és néhány gondolat, kisebb beszélgetés után kinyogi h amúgy találkoztunk anno...

Mit akar az ilyen az embertől? Anno nem voltam jó most meg jó lennék vagy mi?



2020. nov. 24. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Így van, most jó leszel te is. Nekem nem kellene.

N

2020. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan. Két lehetőség van:

1. Jobb parti vagy mint régen.

2. Kezd kétségbe esni, és már jó a szamár is.

2020. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt mondod, aki kikosarazott utána már tojnal rá?

Amugy én is ezért érdeklődöm itt h ki mit gondol.

2020. nov. 24. 17:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezek jó válaszok, valami ilyenre gondolok én is.
2020. nov. 24. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Valószínűleg szívott pár férfival, most meg már örülne neked is. Igazából, csak amolyan pótlék lennél és nem az, amire igazán vágyik.

Amúgy én is offolnám. Voltam hasonló helyzetben. Volt egy csaj, akivel ismerkedtem. Kicsit húzta az agyam, alakult, aztán nemet mondott. Rá pár hónapra újra előkerült, hogy ő milyen magányos, találkozni akar és normális pasira vágyik. Egy srác jól átvágta, párszor megdugta. Kicsit hagytam, hogy teperjen, aztán közöltem, hogy nevetséges, amit művel.

2020. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Több év telt el azóta, ideje lenne elengedni az akkori sérelmeket. Sokat változhat ennyi idő alatt az ember, igen lehet, hogy nem voltál akkor elég jó neki, aki meg igen, az kihasználta, tanult belőle és most más prioritásai vannak.
2020. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolso: attól h ő szívott pár rossz döntése miatt nehogy már utána jó legyen a szamár is, pláne h azóta fűvel fával együtt lehetett
2020. nov. 24. 17:35
 8/15 A kérdező kommentje:
És igen én akkor leszek szamár és vállalom is de büszke szamar
2020. nov. 24. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok oka lehetett, amiért régen nem akart találkozni. Nem volt túl az exén, nem akart komolyabbat, más tetszett neki, bármi. Ha szimpatikus neked, akkor én csak ezért nem offolnám. Ha találkoztok 1-2x úgyis látni fogod, milyen a csaj.
2020. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Fura amúgy. Volt hasonló kérdés régebben, ahol a srác korrektül közölte, hogy most nem akar komoly kapcsolatot, hanem csak lazát. Szexelgetett pár évig, aztán újra bepróbálkozott a régi csajnál.

Na, annál a kérdésnél habzó szájjal ugrottak a nők. Valahogy, ott egynek sem jutott eszébe, hogy évekkel később túl kéne lépni a sérelmeken és sok oka lehetett a dolognak...

2020. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!