Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nárcisztikus, vagy simán hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus, vagy simán hülye?

Figyelt kérdés
Egyik nap odavan értem, másnap meg levegőnek néz. Egyik nap erdeklődik, másik nap le sem... egyik nap elfoglaltságra hivatkozva nem beszélget, másik nap szintén nulla beszélgetés, de kifogás, indoklás sincs. Aztán gondol egyet, és kezdi elölről. Nyilván alkalmatlan kapcsolatra, csak nem is tudom mi járhat az ilyen fejében? Istennek hiszi magát?
2020. nov. 25. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
80%
Na ez engem is érdekel 😅 hasonló helyzetben vagyok...
2020. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább borderline.
2020. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor te is tapasztalod milyen szellemi fogyatékos bennyomását kelti ezzel a viselkedéssel. 😁
2020. nov. 25. 09:11
 4/21 A kérdező kommentje:
Borderline? Egy árva szót nem szól az emberhez, de úgy hogy előtte kedveskedett stb és amikor ez viszonozva van, na akkor se kép se hang. Bolond.
2020. nov. 25. 09:12
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem szellemi fogyatékosság, és ha nem tetszik hagyd békén az ő és a saját érdekedben.
2020. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nos, nem én játszadozom, hanem ő. Megkapja a viszonzást és se kép se hang. Aztán napok mulva gondol egyet és közeledni kezd. Nekem ne mond hogy az ilyen nem szefós!
2020. nov. 25. 09:14
 7/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy szót nem szól hozzám, de ha kirakok egy fotót magamról, azt tetszikeli. Hangsúlyozom úgy, hogy egy árva szót nem szól hozzám.
2020. nov. 25. 09:23
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Azért a borderline megállapításához ennél több információra volna szükség. Bírom, ahogy a sok pszichiáter professzor itt dobálózik a borderline, bipoláris meg hasonló kifejezésekkel egy mondat után. :)
2020. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi a baja, de akárhogy is nézem, nem normális. Mintha csak a rajongás kéne neki, de ha megkapja a viszonzást, akkor teljesen hűvös, érdektelen lesz, és ha egy semleges mondatra nincs rajongás, akkor megint hopp le..ar. Normális ember örül a viszonzásnak, ő meg megijed,vagy nem tudom, de nem teljesen tiszta.
2020. nov. 25. 09:58
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2020. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!