Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Összejönnétek egy negyvenes éveiben járó, de csak huszonévesnek kinéző férfival?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, akár hosszútávon is
Kipróbálnám, de hosszútávra nem terveznék vele
Nem, hiába a kinézet, a kor is számít, és azt akkor sem tudja megváltoztatni
Nem, mert nekem az olyan idősebb férfiak tetszenek, akik a korukhoz illően néznek ki
45 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nekem messze túl idős lenne.

22/L

2020. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Takarodjatok már ezekkel a gusztustalan kérdésekkel. Akinek 20 évvel kevesebbet élt ember tud nyújtani bármit egy ismeretségnél mélyebben, az visszanaradott, fogyatékos. 40 évesen meg az atyaisten sem néz ki 20-asnak,legfeljebb akkora az egója és annyit képzel magáról, be sem fér az ajtón tőle.


A nőket egoistázzátok, de a legönteltebb dolog, mikor egy öreg, meglett ember azt hiszi, hogy kaphat feszes valagat.

2020. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Fizikailag nem vonzzanak az idősebb férfiak, nekem a 18-30 az ideál külsőre, kapcsolat szempontjából pedig olyan, aki nagyjából velem egyidős vagy kicsit idősebb.

24N

2020. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy azt kizártnak tartom, hogy 20 évvel fiatalabbnak nézzen ki. A bőre biztosan nem annyira feszes, puha, mint egy huszonévesé. Fizikai képtelenség lenne.
2020. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Pedig létezik ilyen, akármennyire is hangzik hihetetlennek.
2020. nov. 26. 14:48
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

#5

Max te látod magadat annyinak, de egy külső szemlélő biztos nem 25-nek fog tippelni🤣Olyat ismerek, aki 8-10 évet letagadhatna, de egy huszast?

2020. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ha valakinek jó a genetikája, figyel a táplálkozásra, sportol, akkor igenis lehetséges
2020. nov. 26. 14:53
 8/35 anonim ***** válasza:
57%

😂😂😂


Vén bohóc, takarodj a magad korosztályához, felejts el minket.

2020. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Ez a negyvenesként huszonéves szerintem is nevetséges. Ha jó a genetikád ÉS mellette sportolsz, normálisan eszel, nem iszol, nem drogozol, nem cigizel, akkor kb 10 évet le lehet tagadni sok embernek. Én is ismerek ilyeneket többet is. De ez a kb 20 év (15-25) amit te sugallsz már nevetséges.
2020. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
nem nézhetsz ki húsznak, lehetetlen. Vannak bizonyos apró jelek, amik tudattalanul is elárulják a korodat, pl. a fogad. egyszer találkoztam egy öreg nénikével és amikor rám mosolygott, nagyon furcsa érzésem volt. Nagyon fiatalosnak gondoltam, de nem értettem hogyan lehet ez a nő iylen öregen ennyire fiatalos. Kiderült, hogy egy autóbalesetben elvesztette az összes fogát és az összen foga műfog. Azt viszont nem nagyon árulnak 70 éves néni kivitelben úgyhogy kb egy 30-as nő fogsorát kapta, ezért tűnt fiatalabbnak. Szóval ha tényleg fiatalanak akarsz kinézni, cseréld ki az összes foogad. De a szagod akkor is elárul...
2020. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!