Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A munkahelyemen az egyik srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen az egyik srác bejön nekem. Nem igazán vagyunk kontaktban. Mit csináljak, hogy felkeltsem benne is az érdeklődést?

Figyelt kérdés

Diakmunkan vagyok és az egyik fiú nagyon helyes, nagyon bejon. Egyetlen egyszer beszéltünk, akkor is amikor adott egy tanacsot az épp végzendő munkával kapcsolatosan.

Egyébként visszahúzódó kevésbé társasasagi srácnak tunik. Sajnos kb soha nem dolgozunk együtt, csak szünetben botlok bele néha, direkt setalgatok. De nem vagyunk beszeloviszonyban. Hogy környékezzem meg, ha nincs is olyan helyeken ahol én? Mit mondjak neki?



2020. nov. 26. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
pisild le a cipőjét
2020. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda szünetben, és kezdj el vele beszélgetni. Akár meg is köszönheted a múltkori segítségét, és megkérdezheted, hogy lenne-e kedve meginni veled egy kávét.
2020. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Várjál, válaszolok az itteni átlag női válaszok alapján:

"A munkahelyre dolgozni járunk, nem ismerkedésre való. Ne zaklass."


Amúgy, a való élet szerencsére értelmesebb ennél. Ha visszahúzódó, akkor nehéz dolgod lesz, mert valószínűleg nem fog tudni hamar feloldódni, neked meg pont az kéne. Amúgy egy ilyen sétálgatáskor vagy hasonlókor, ha találkoztok, dobj fel valami teljesen tipikus, egyszerű témát. Pl. ma milyen hideg van, az xy részlegen hallottad, hogy mi volt, stb. Esetleg próbálj meg vele kajálni.

2020. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már minimum harmadjára írod ki :D (Én legalábbis most látom harmadjára)
2020. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én ezt ma írtam ki először, mert alig várom, hogy megint mehessen dolgozni :)
2020. nov. 26. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
A másik két kérdésben is diák volt a kérdező, és sosem dolgozott együtt a pasival:D
2020. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kerdezo infazinils
2020. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg van a lelki társam :D amúgy meg egyértelmű, hogy sokan lehetnek egyszerre ilyen helyzetben 🙄
2020. nov. 26. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
messengeren ráírsz... nagyon nehéz.
2020. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!