Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan reagáltatok volna, ha ezt mondom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel úgy tűnik közös szimpátia van kialakulóban. Gyakran nézünk egymás szemébe, de még csak látásból ismerjük egymást.

Legutóbb odamentem és megszólítottam, elkezdtünk beszélgetni. Egy másik nő távolabbról beszólt nekem:


- Másfél méteres távolságot betartani!


Erre a pillanat hevében majdnem az volt a reakcióm, kicsit humorosra véve, hogy:


- Tőle nem akarok távolságot tartani. :)


De aztán inkább nem mondtam semmit, csak elléptem. Egy belső hang megállított, hogy ne így rontsam el. Attól tartottam, hogy ez túl rámenős, esetleg nem vette volna a poént jól.


Te hogyan reagáltál volna a nő helyében?


(Így aztán pár pozitív szóváltás után mindenki ment a saját maga dolgát csinálni, úgyhogy nem is történt meg az igazi kezdeményezés.)



2020. nov. 27. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a távolról szóló nő reakciójára volnék kíváncsi, hanem aki tetszik.
2020. nov. 27. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nevettem volna rajta, főleg, ha tényleg kölcsönös a szimpátia. Szerintem nem túl rámenős, simán el lehet sütni.
2020. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog lett volna ezt mondani. Ne legyél nyuszi, az nem jön be senkinek. nincs azzal semmi gáz, ha felvállalod, hogy tetszik a másik.. ez természetes emberi reakció!
2020. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is poénnak vettem volna. Ezzel ki ki nyilvánítanád hogy tetszik és legalább tudja egyértelműen hogy mit akarsz.
2020. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt elbhaszarintottad.
2020. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem mondtad, nekem ez kölcsönös szimpátia esetén nagyon tetszett volna. Így inkább úgy tűnhetett, hogy szó nélkül meghunyászkodsz egy idegennek.
2020. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, ha bejössz a csajnak, tetszett volna neki. Ha nem akkor utána úgyis a tudtodra adta volna hogy : hé haver állj le.
2020. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!