Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalásnak számít ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít ?

Figyelt kérdés

Házas nő vagyok, van egy 2 éves gyerekem.

Unom a házasságon , a vírus miatt nem úgy mennek a dolgok , és kereseti lehetőség a páromnak, így egy nagy városból elköltöztünk egy kis faluba.

Én dacból megismerkedtem egy férfival interneten, aki kávézni hívott a boltjába, mert ugye az ilyen vendéglátó helyiségek zárva vannak.

Én elmenetem a boltjába kávézni , nem tudja , hogy van férjem eddig még.

Nem sokat voltam bent nála kb 45 percet!


Ez után eltelet egy hét a ez a férfi még nem írt , nem keresett ,azóta nem tudom miért .


2020. nov. 27. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy dacból? Ennyi még nem számít papíron megcsalásnak, de úgy látom részedről nem lenne ellenedre a dolog...
2020. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Sem a beszélgetés, sem a kávézás nem számít megcsalásnak.
2020. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Végülis elmentél egy randira a férjed mellett. Fordított esetben mit gondolnál, ha a férjed ment volna el randizni melletted, megcsalásnak éreznéd, vagy megdicsérnéd, hogy így tovább?
2020. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
A 2 éves gyereked érettebb mint az anyja. Egy hp. vagy.
2020. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Minden egy jel. Elmentél, mert a férjed már nem adja meg azt az érzést amit vársz. Nekem feleségem van, de mint férfi és nő nem működünk. Ezen kívül minden oké. Mivel nem 25 évesek vagyunk, van egy komplett felépített életünk, így nem ugrálunk. Én is szívesen elmennék "randizni" egy olyan nővel, aki szintén nem érzi otthon a tűz melegét, viszont maximum 1%-ot adnék arra, hogy szex legyen belőle. Akkor most ez megcsalás?
2020. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Más gondolni valamit, és megint más meg is tenni azt.
2020. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Ez a megcsalás duma is egy fszság! Ha nincs otthon hangulat, akkor kit csalsz meg és ráadásul miért? Egyszerűen máshol keresed, te nem vagy tulajdona senkinek sem, mint ahogy a párod sem a te tulajdonod.

Az a megcsalás, amikor a párod kedvedben jár, odavan érted, rendszeres és minőségi a szex, te meg mást keresel mellé.


Az is csak mese habbal, hogy a házasságok többsége milyen szuper, mindehol napi szinten megy a fullos szex. Ja, persze, akkor nem lenne ennyi besavanyodott és frusztrált férj és feleség, akik rátesznek a nyomorukra azzal, hogy kifelé meg bekamuzzák a nem létező álom életüket. Vannak fiatal kollégáim akik még nem házasok, de már 5-6 éve együtt élnek a párjukkal. Hát már ők is azzal jönnek, hogy ha van szex van, ha nincs nincs. Van amikor egy hónapba csak egy van, van amikor 6. 30 évesekről beszélek. Én is 40 felett vagyok, bőven kijártam már ezt az osztályt, az én házasságomban is dettó ez megy. Inkább úgy fogalmazok, hogy túl sokan élnek így ahhoz, hogy általános legyen a jó szex egy kapcsolatban. Na meg a válások is ezt bizonyítják, meg a társkeresőkön is érdemes elbeszélgetni elvált emberekkel hogy milyen volt a szexuális életük. Na meg akár itt a gyk-n is érdemes privátban felhozni a témát, már ha megvan a kölcsönös bizalom. Nem, nem a húsz évesekre gondoltam, akiknek még más dolguk nincs!

2020. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Hát utolsó, jó nagy hülyeséget írtál. Te is csak egy vagy a frusztráltak közül.


15 év korkukonbseggel, 1 éves gyerek és tanulás mellett, páromnak rendőri munka mellett is napi 2-3 szex van és ennél több orgazmus. Több évnyi, szinte első naptól való együtt élés után. Én 28 vagyok.

A házassággal sem változott semmi :D megőrülünk egymásért és csak ez szamit.


lyen ember mellett kell lehorgonyozni, nem kell megalkudni! Akkor pár év múlva nem a langyos sz@rban lennének az emberek.

2020. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Milyen megalkuvásról beszélsz? Szerinted az embereknek felvezetnek 15 lehetséges partnert, amiket kipróbálva kiválaszthatják e legmegfelelőbbet? Még az is nehézséget okoz, hogy egyáltalán férfiként találjak eg olyan nőt, akivel értelmesen el lehet beszélgetni, akkor még hol van a szex? Egyébként 45 éves vagyok és házas.


Megalkuvás az, hogy nem robbantom szét a családomat, meg nem dobom túzre azokat a dolgokat amikért vért izzadtam? Hát akkor megalkuvó vagyok, valamit valamiért. Na és szerinted sorban állnának a nők egy 45 éves, gyerekes elvált férfiért? Viccelsz? Volt bőven barátnőm a házasságom előtt is, de egy sem volt oda a szexért. Nem miattam, hanem ilyen beállítottságúak voltak. Rajtam sosem múlt semmi, bármit megtettem volna azért, hogy jó legyen NEKIK. Mivel ez 20 éven keresztül nem jött össze, akkor mégis milyen megalkuvásról beszélsz? Azért mert neked földöntúli szerencséd volt, azért ne általánosíts. Egyébként a szex minősége kizárólag a nőkön múlik. Ha egy nő nem szereti a szexet vagy csak aegy fadarab, akkor soha soha nem lesz a kapcsolatban jó szexuális élet. Ha a pasi béna, a nő lapátra teszi, és ha találomra is választ egy férfit, nagy esélyel kifog egy szeximádót. Ennyit erről.

2020. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na meg ez a napi 2-3 szex. Jól van menjél inkább aludni. Akkor heti 14-21 szex, ami havi 56-84 szex. Aha.
2020. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!