Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakhoz fordulnék elsősorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz fordulnék elsősorban, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kedves uraim!

Nem vagyok már egy tini lány :).

Egy ideje elkezdtem beszélgetni egy felnőtt férfival!

Nagyon szépen elbeszélgettünk, és volt is téma. Mind ketten egyedül állóak vagyunk egy jó ideje.

Komolyabb kapcsolat reményében indult a beszélgetés, ismerkedés. Sok mindent megtudtunk a másikról! Elég dekoratív, jó kedvű és kellemes külsejű hölgynek szoktak látni a férfiak! Ő is nagyon sokszor mondta, hogy gyönyörűnek lát kívül belül.

Viszont egy idő után, már nem keresett és nem érdeklődött felőlem. De engem nagyon megfogott és azóta is csak rá gondolok. Megkerestem és meg kérdeztem mi változott benne? Nem kaptam értelmes választ, csak annyit, hogy nem hiszi el, hogy ő nekem úgy tökéletes ahogy van. Illetve igényli ha éreztetik vele azt, hogy fontos a másiknak! Meg tettem mindent, hogy lássa és érezze a törődésemet! Mindennap elmondtam neki, hogy nagyon is érdekel engem! Azután 2 napig beszéltünk újra.

És aztán újra eltűnt! Nem volt közöttük szex.

Elég rosszúl esik nekem, mert én valóban tényleg meg akartam ismerni. Nem válaszol az üzeneteimre sem.

De miatta, minden más férfit ellökök magamtól, mert ő rá gondolok!

De viszont ha ez így van, hogy gondol egyet és az sem érdekli, hogy mi van velem. Eltűnik szó nélkül,akkor nem érdemes várnom rá! Az is eszembe jutott, hogy csak a szex miatt akarta ezt az ismerkedést, és mivel nem kapta meg... Hát így annyiba hagyta.

Viszont arról beszélt, hogy családot szeretne, és meg szeretne állapodni! Hogy már hiányzik mellőle a másik fele. Hogy szeretné megtalálni a másik felét.

Csalódott vagyok!


2020. nov. 27. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled. Jobb lesz hamar elfelejteni.
2020. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

"Az is eszembe jutott, hogy csak a szex miatt akarta ezt az ismerkedést, és mivel nem kapta meg... Hát így annyiba hagyta."


Ez volt az ok, nagy valószínűséggel.

2020. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem jelentkezik akkor annyira nem vagy neki fontos.

Mióta beszélgetész vele, találkoztatok is vagy csak irogattatok?

Lehet ha sokáig húztad találkozó nélkül akkor megunta.

2020. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Meddig hülyítetted?
2020. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont egy idő után, már nem keresett és nem érdeklődött felőlem"


Talált mást.

Ennyi.


Nem szabad egy virtuális ismeretséget túlmisztifikálni.

Nem értem, hogy a nők, férfiak végül is mit képzelnek.

2020. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Te biztos nem vagy tini??
2020. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tarskersorol? Mondjuk meg ot masik novel levelezett, es kifogast keresett, miert tunik el. Elofordul.
2020. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam csak velem ezt egy nő csinálta. Most próbálom kiheverni. Kibeszélhetjük a problémádat priviben, ha van kedved.
2020. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába. Kókler.
2020. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezer és egy oka lehet, csak elfogadható nem, szóval be bánkódj!

1. Nem 30- As férfi, hanem 70-es nő, az öregotthonból.


2. Egy Gyüre numerára vágyott, az nem jött össze


3. Egy numerára vágyott, és megkapta máshol


4. Mégis talált jobbat


5. Visszakönyörögte magát a feleségéhez, exéhez, anyukája hoz



Végül is nem mindegy? Csak elektronok fura halmaza volt, már nincs.

2020. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!