Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb fiúbarátom bevallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátom bevallotta, hogy szinte szerelmes belém. Nem tudom mit csináljak? Sajnálnám a barátságot feláldozni, viszont ő tényleg 120%ot beletenne a kapcsolatba és megkaphatnám azt amire mindig is vágytam. Bövebben

Figyelt kérdés

Jeleket is látom, hogy ad, meg úgy búrkoltam meg is mondta, hogy ez a helyzet.

Nem tudom mihez kezdjek. Sajnos olyan vagyok, hogy gyorsan ráunok valakire, 1 évnél hoszabb kapcsolatom nem volt. Viszont biztos vagyok benne, hogy ő úgy viselkedne velem, amire mindig is vágytam, meg tényleg odatenné magát.

Tanácstalan vagyok. Ennyi idő után tudnék-e többet érzeni mint a barátság, hogy nekem eddig soha meg se fordult a fejemben.

27 évesek vagyunk


2020. nov. 28. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
dobd ki. nem tekintesz rá párként, akkor meg mi értelme
2020. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

,,120%ot beletenne a kapcsolatba és megkaphatnám azt amire mindig is vágytam"

Elvileg, aztán majd kiderül hogy igaz-e.


,,Ennyi idő után tudnék-e többet érzeni mint a barátság"

Van egy kapcsoló benned amit átkapcsolnád? Mitől éreznél többet? Elkezdenétek járni és lenne egy 30 napos próbaidő?



Amúgy ajánlom ezt a történetet azoknak akik hisznek a fiú-lány barátságban.

2020. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Semmi értelme belemenni ebbe. Nem érzel iránta olyat, amit egy lehetséges párjelöltnél kéne, így nem hogy egy év de pár hónap sem lenne és iszonyúan kiábrándító lenne, hogy olyannal vagy együtt, aki még csak nem is vonz. Ezen nem segít az, hogy ő mindent megadna neked, mert úgy sem tudnád értékelni, hisz nem szereted (csak ő téged) a szívét összetörnéd, a barátságotoknak meg annyi.
2020. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezer éve ismerjük egymást, egymás mellett voltunk mikor a másik kapcsolatban volt, vagy szakított.

Nem tekintettem soha rá potenciális párként, de most úgy elgondolkoztam.

Onnan gondolom, hogy mindent megtenne, meg 120%ot beleadna, mert az eddigi kapcsolataiban is ezt láttam, hogy sokat tett értük

2020. nov. 28. 23:30
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

,,Onnan gondolom, hogy mindent megtenne, meg 120%ot beleadna, mert az eddigi kapcsolataiban is ezt láttam, hogy sokat tett értük"


Elvileg, aztán majd kiderül hogy igaz-e. Az eddigi kapcsolatait kívülről láttad, ebben te lennél a főszereplő. Ha azokba is beleadott 120%-ot és mindent megtett miért lett azoknak vége?

2020. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5/5 Két emberen múlik minden, hiába ha az egyik sokat nyújt, ha a másik meg semmit.

Nekem is mentek emiatt tönkre kapcsolataim, én is szeretek sokat beleadni, néha túl sokat is, ami gyakran egyáltalán nincs megbecsülve.

2020. nov. 28. 23:42
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Leírás alapján nem vagy való komoly kapcsolatra. Inkább ne menj bele, mert csak sérülni fog. Ha tényleg a barátod, ne akarj neki rosszat. Ne legyél ennyire önző.
2020. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

27 éves, 10 éve lehetnek már párkapcsolatai. 10 évig mindig beleadott mindent, 120%-on de mégis szingli.

Ezt csak saját magadnak próbáld bemagyarázni.

2020. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a vége úgyis az lesz, hogy vagy össze jössz vele vagy elválnak az útjaitok. A barátságot a srác nem fogja tudni fenntartani ha tényleg szerelmes beléd, mert tönkre tennéd lelkileg saját tapasztalat alapján. (az én történetemben én voltam a férfi)
2020. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8/8 Szerintem a válaszaid hasznossága mindent elmond. Nem túl értelmes hozzászólásokra vall.
2020. nov. 29. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!