Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet vele beszélgetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet vele beszélgetni, jól gondolom hogy ennek nincs értelme?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel próbálok ismerkedni, de kommunikáció hiányában finoman szólva nehéz. Nagyon visszafogott, és kb nőként nekem kellene udvarolnom neki. Ha végre kialakul valamilyen beszélgetés, akkor is nyögvenyelős, mert szűkszavú, amolyan halvérű, unalmas. Van hogy ő kezdeményezi a beszélgetést, aztán fogja magát és messenger beszélgetés közben otthagy. Van hogy kérdez valamit, válaszolok rá, de azt el sem olvassa. Amikor én kérdezek valamit, ő arra vagy válaszol, vagy sem. A szimpátia kölcsönös, de én fentebbi okok miatt kezdek kiábrándulni belőle. Unalmasnak tartom, felszínesnek, és hajlok arra, hogy hagyom ezt az egészet. Hogy lehet valaki ennyire unalmas ismerkedéskor?
2020. nov. 29. 09:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Egy kapcsolat alapja a jó kommunikáció és a bizalom. Nos nektek az egyik hiányzik, nekem akivel ennyire nyögvenyelősen ment a dolog azzal nem foglalkoztam tovább, mert ez így nem normális.

Akivel egy hullámhosszon vagytok azzal repül az idő, könnyen megy a beszélgetés, nem ilyen erőltetetten.

2020. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
felejtős, az ilyennek nem való bnő.. előbb fel kellene nőnie.
2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Felejtős, mert lehet van a részemről is szimpátia, lehet érzed is, de nem érdekled igazán!
2020. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Annyira szenvedélytelen, visszafogott, halvérű, hogy az hihetetlen. Kb nekem kellene udvaronom neki, és "letámadnom" őt. Nekem fontos a sok beszélgetés, az aktív kommunikáció, de ez a lagymatag unalmas valami ez baromira kiábrándító.
2020. nov. 29. 10:02
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak velem ilyen, hanem mindenkivel.
2020. nov. 29. 10:03
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Ebből már nem lesz jó kapcsolat, de ezt te is látod. Jobb nem erőltetni.
2020. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
De dolgos, normális ember amúgy?
2020. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet valaki ennyire unalmas ismerkedéskor?"


Az egy dolog, de utána is ilyen lesz.

2020. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Munkamániás, viszont ott sem kommunikatív. Az üzleti partnereivel is kb 3 percet ha beszél, akkor is a legszükségesebb dolgokat. Az anyja sem beszél bvele sokat, mert érezteti hogy terhére van a beszélgetés.
2020. nov. 29. 10:24
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Engem már csak az érdekel, mi miatt szimpatikus, mikor: beszélgetni nem tudsz vele, unalmasnak tartod...
2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!