Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a Ti férjetek/vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a Ti férjetek/vőlegényetek udvarolni járt, őt is kötelezték arra,hogy segítsen akármilyen melóban ha ott van? Az én párom jóval idősebb mint én, és egy héten egyszer jön hozzánk, mert messze lakik.

Figyelt kérdés
Ilyenkor a nagyszüleim által, maximum 2-3 órát tudunk együtt lenni, mert mindig adnak neki,illetve nekünk olyan,és annyiféle munkát,hogy még véletlenül se jusson több időnk egymásra,és ne tudjunk elmenni semerre. Persze a párom nagyon jóhiszemű, és mindent meg is csinál amit mondanak neki, zokszó és ellentmondás nélkül. Nem mondja, de látom rajta,hogy nem tetszik neki,hogy egyre jobban kihasználják. Nekem pedig végképp nem tetszik. Csak a korukra való tekintettel,és hogy nekem ne származzék belőle bajom a velük való kapcsolatot illetően tűr,és semmi rosszindulat nincsen benne.Viszont na, valahogy ez mégsem így működik,hogy eljön az udvarló 120 km-ről,és kihasználjuk a lelkét. Nem is a munkával van a legnagyobb bajom,hanem azzal,hogy mint leendő vőjüket nem fogadják el, mert úgy érzik nem illik hozzám. A másik tényező,hogy a nagynéném férje, aki a valódi vőjük, itt lakik 15 km-re tőlük, de negyed ennyit sem kellett dolgoznia amikor udvarolni járt, mint az én vőlegényemnek.Amit tudok, persze én is segítek nekik, hiszen velük élek,az ő házukban és nincs sok hánykolódni, meg követelőzni valóm, viszont úgy gondolom,hogy egy kis jóhiszeműségnek kellene lennie részükről,hogy na a fiatalok csak ennyit tudnak együtt lenni, akkor hagyjuk őket egy kicsit, aztán legközelebb meglesz az adott munka. Megmondani ezt egyikőnk sem meri nekik, mert abból meglenne a világraszóló harag,és mi lennénk a leggonoszabb emberek a világon,hogy itt vannak idősen és nem segítünk.
2020. nov. 30. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok máshol, ne is tudjanak róla.
2020. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont ugyanez a helyzet, mint nálatok, csak én a férfi vagyok.


Nálunk ezt a párom rendezte el, ő szólt a családjának előre, hogy most jövök, de nem fogok tudni segíteni, mert más programunk van. A saját családját nálunk mindenki maga kezeli, ha valami gond van anyámmal, akkor azt én rendezem vele, nem a páromnak kell összevesznie vele, és ugyanez fordítva is.

2020. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is bezengtem már nem egyszer,hogy programunk van,és egy hétig hallgattam, hogy akkor enni ne is járjon ide szegény..de az nem számít,hogy a húst is meghozza, amiből nagyanyám főzi az ebédet.

A máshol való találkozást is fontolóra vettük, de azonnal tudnák,hogy vele találkozom és épp addigra időzítenék pont a favágást, vagy más munkát..

2020. nov. 30. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A csajok ilyenkor meginvitálják azt a csávót akit barátzónába raktak de még nem szóltak neki erről, szal az melózik, az igazi pasiféleség pedig kufircol. Azt persze nem mondom hogy ez így jól van
2020. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor is a Te harcod csajszi, ezt neked kell megvívni (ha más nem, akkor azzal, hogy elköltözöl).


A nagyszüleid a párodra úgy gondolnak, mint ingyen munkaerőre (nyilván az ember szívesen segít, én is cipelek, emelek, ások a párom szüleinél), de azért van annak is határa, hogy találkozni akarunk, és 4 órára 5 órányi melót adnak.

2020. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn közlöd velük:

Mama, Papa, péntekre virradó éjjel nem alszom itthon.

Ezt minden nap megismétled, majd csütörtök reggel már eleve úgy mész munkába, hogy viszed a kis fogkefédet és váltásruhádat, és a munkából egyenesen a pasidhoz mész, aztán tőle jössz pénteken munkába.

Ha ez nem megoldható, akkor a fenti forgatókönyvet kell úgy módosítani, hogy nem csütörtökön, hanem pénteken mész.

2020. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyzetet kellene teremtened, ami kész tények elé állítja őket, így nem tudnak kigondolni semmi hülyeséget, amit elvégeztetnének a pároddal. Például a találkozó napján bejelented, hogy a barátoddal találkozol, de előre fizetett programotok van, úgyhogy nem is jön először el a nagyszülők házához, hanem a helyszínen találkoztok. Ez ellen már nem tudnak semmilyen ésszerű kifogást felhozni.

Ha azt veszed észre, hogy amikor a barátod csak úgy eljön téged meglátogatni, hogy együtt legyetek, de nincs konkrét program, így a nagyszüleid ráakaszkodnak, akkor tegyél róla, hogy már előre legyen tervetek az együtt töltött napra, lehetőleg távol a nagyszülők házától. Ha a nagyszüleid meg kifogásolnák, hogy miért nem jön a barátod segíteni, akkor jelezd nekik, hogy van egy vőjük is, ráadásul a közelben, aki tud segíteni.

Mindenképpen próbáld ezt a helyzetet megoldani, mert a párod is lehet, hogy egy idő után besokall, hogy egy egész hetes munka után hétvégén lemenne a barátnőjéhez, erre mehet fát vágni, füvet nyírni, kertet ásni. Akkor már késő lesz megpróbálni rendbetenni a dolgokat, plusz ha összeházasodtok, akkor is ez lesz a kilátás a jövőre nézve?

2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, ezt a lehetőséget is kipróbáljuk!

Mindent megpróbálok, ami csak szóba jöhet, mert valóban én is attól félek,hogy egy idő után tele lesz a hócipője, még ha nm is mondja ki konkrétan.Mondjuk,és sokkal jobban fel vagyok háborodva ezen, aminek sokszor hangot is adok, amire azt a választ kapom,hogy el "lehet húzni innen,és akkor nem kell még egy idegent is etetni mellettem". Na ez az ami nálam ki szokta verni a biztosítékot.

2020. nov. 30. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Akkor el kell húzni!


Felnőtt vagy, elköltözöl és kész.


Hidd el, az ilyen "ok, akkor megyek" és tényleg mész gyorsan véget vet ennek a játszmának

2020. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!