Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ekkora ilyen hordó holgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ekkora ilyen hordó holgy aki 155 cm kb, mekkora darab lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2020. dec. 1. 06:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*bugyit hordó hogy
2020. dec. 1. 07:02
 2/14 A kérdező kommentje:
*holgy, hulye telefon...
2020. dec. 1. 07:02
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Jó nagy nem látod?
2020. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Én 172 centisen hordok kb M-es méretű bugyit a csatolt képekről és nem vagyok nagy darab fenék tájékon.. :D

a hölgy valszeg telt alul.

2020. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
0%

L-es bugyingó, ennyit tudunk.


Kb bàrmi lehet, 70kilón felül: nagyseggű, duci, dagadt.

2020. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, az első kettő m-es a harmadik l-es. Úgyhogy tudja a franc. Különben az is lehet hogy csak széles a csipoje.
2020. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
19%

Azért mondtam. De ziher, h nem vékony és nem àtlagos.


Amúgy Kérdezőnk bedobta ezt a kérdést a Szépség és divat rovatba is, ott is hasonlóan vélekednek.

2020. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Ezek olcsó kínais bugyik. A kínaiban minden el van számozva. Ezért M a másik L. Attól még egy 155 cm-es nő elég nagy darab, ha ekkora alsó kell neki.
2020. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Igazából azt nem értem, hogy kerül hozzád bugyi, ha nem tudod, milyen adottságokkal rendelkezik az illető. Oké, láthatóan újak, meg minden, de kérte, hogy vegyél neki, vagy küldte postán? Ez most már érdekel, kérlek áruld el! :D

Egyébként 156 centi vagyok, és volt, hogy hordtam M-es bugyit, sose voltam 60 kg se. A maximum valahol 58 kiló körül volt. Tény, hogy erősebb vagyok fenékben, combban, még most is, pedig 49-50 kiló körül mozgok. Szóval a véleményem szerint vagy normál alkata van, egy minimális felesleggel, vagy lehet akár sportos, izmos fenekű is, esetleg körte alkat, mint én, vagy lehet nagy darab is, akin fullra bevágnak még ezek a méretek is. Igazából pár bugyiból nem sokat lehet megmondani.

2020. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

A 11 éves lányom 155 cm, 48 kg, és a kínaiban m-es felnőtt bugyikat szoktam neki venni. Mondjuk nem tangát, az igaz.

Nem hiszem, hogy nagydarab lenne... Ovis kora óta sportol.

2020. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!