Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan nem találnak pár mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan nem találnak pár mert sokat válogatnak, de mit tehetnék én, hogy ne jöjjön be annyi pasi nekem mert nem vagyok válogatós?

Figyelt kérdés

régen válogatósabb voltam, de akkor sem nagyon, volt is hosszú kapcsolatom, mostanra viszont még kevésbé vagyok válogatós. pl. ha bemegyek egy klubba, ott a pasik 80-90%-a bejön külsőre, nincs ideálom, lehet magas, alacsony, kövérkés, sovány, szőke barna, kerek fejű, hosszúkás, szakállas, kopasz stb, kigyúrt, átlagos, vézna..

a munkája is annyiban számít hogy legyen valamilyen normális, ne segédmunkás miegymás és ne legyen adóssága, legyen kevés megtakarítása mint az emberek többségének

belsőre is nagyjából mindegy, hogy társasági vagy zárkózott, otthonülő, dumás vagy szótlan, művelt, olvasott értelmiségi akivel lehet beszélgetni vagy sima munkásember, aki csak focit bámul vagy tvzik

mindegy hogy a családja normális, rendezett vagy esetleg szülők gázosak, alkoholista miegymás, ha a férfi nem az, nem szenvedélybeteg..

Tulajdonképpen bárki bejön aki nem tartósan munkanélküli, nem szenvedély és mentális beteg, nem hűtlen és komolyan érdeklődik felőlem, azaz tesz valamit a kapcsolatért. Szóval hogy lehetnék válogatósabb, mert így nehéz választani, tényleg csak az dönti el, hogy ki érdeklődik jobban, ki akar jobban. ennyi elég egy kapcsolathoz? 30 nő



#ezh
2020. dec. 4. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért probléma? Úgy gondolod, hogy kapcsolatot belül nem tudnál hű maradni?
2020. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudok választani, kb az első jöttmentel is össze tudok jönni, csak nem biztos hogy az nekem jó, ha túl elfogadó vagyok és minden hiányát a pasinak kipótolom.
2020. dec. 4. 18:33
 3/6 A kérdező kommentje:
na meg az is a baj, hogy minden pasit mentegetek, minden viselkedésére azt mondom hogy jó hát ilyen és kész..
2020. dec. 4. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Te valóban 30 éves nő vagy? Elég nehéz elhinni. Mérték valaha az intelligenciahányadosodat?
2020. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor pont azt kellene abbahagynod, hogy mindenkit mentegetsz.

Nem baj, ha nincsenek relatív nagy elvárásaid,viszont 30 évesen gondolom egy kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatra vágysz.

Ahhoz kellenének azért olyan dolgok, amik alól nem "mentegeted" az illetőt.

A külső nem mindegy, ahogy az sem, ki mennyire teper, mert a kezdetleges fázisban mindenki teper.

Itt lenne érdemes kiszűrni a normális jelentkezőket.

Amúgy neked nincs hobbid, hogy mindegy neked ha otthon ülős, ha érdekes életet él?

Nem értem egyszerűen, ne haragudj, de nagyon egyszerű ember lehetsz.

2020. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: vagy csak sima troll. Úgy látszik, az oldal üzemeltetőit nem zavarja, hogy tele van ilyenekkel ez a kategória.
2020. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!