Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy hazudott neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy hazudott neked valaki a koráról, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Ok, hogy 17 évesen nem tudott regisztrálni a társkeresőre, ezért 18-at írt be, ennél durvább esetekre vagyok kíváncsi.

2020. dec. 4. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Részegen megkérdezte, hogy gondolom e, hogy ő nem 28, hanem 35? "ugye, hogy nem".



Ránéztem, és arra gondoltam, hogy de, pontosan tudtam eddig is



F

2020. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Valami 17 éves gyerek 30 valahánynak adta ki magát neten és komplett élettörténetet is kerekített magának. Nagyon lelombozó volt, legfőképp az 'arconcsapás' érzés hogy jézusom, tényleg vannak ilyen emberek, 'gyerekek', tényleg itt tart és tényleg ezzel szórakozik, biztos nincs rendben a lelke. Persze tök evidens, hogy rengeteg ilyen ember él de rossz érzés szembesülni vele. Nem találkoztunk.
2020. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ez most nagy divat, főleg a megszálló bevándorolni akaróknál.

A 30-40 éves katonák 16 évesnek akarják eladni magukat.

2020. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
#3: még szerencse, hogy honatyáink között van olyan, aki akár 25-öt is testüreg motoz, hogy federítse, melyikük rejteget valamit
2020. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Ezt a témát inkább ERESZd el...
2020. dec. 4. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5: 😁


Volt ilyen. Azt írta, hogy 45 éves. De élőben sokkal többnek nézett ki. Nem vagyok szégyenlős, rákérdeztem. Tovább hazudott. Mondtam, hogy akkor az se gáz, ha mondjuk személyit kérek? Egyből jött azzal, mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Kifizettem a kávém és hazamentem.

2020. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!