Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért kukáznak azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért kukáznak azonnal amikor meghallják hogy mamahoteles pasi vagyok?

Figyelt kérdés

én úgy gondoltam majd egy alkalmas lánnyal közösen elköltöznénk pl. egy albérletbe.


F/29


2020. dec. 6. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Inkább azért kukáznak, mert életed nincs és sorban szórod ide ki a kérdéseid, amikből a reménytelenség árad.
2020. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért kukáznak mert alkesz vagy aki csóró alkalmi munkákból tartja el magát.

A legjobb programod pedig bebaszni a csöves bortól a Margit szigeten. Ez nem valami izgalmasan

2020. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mamahoteles pasi vagy, nem pedig egy önálló, önellátó férfi aki a szüleivel él.
2020. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azért kukázok, mert éhes vagyok. Nem csak olyankor, ha hallom, hogy mamahoteles pasi vagy.
2020. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 a margit szigeten?
2020. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Oda ritkán járok. 8-9-20 kerület az én vadászmezőm.
2020. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert mi nők nem akarunk aszerint élni, ahogy a kedves mama elvárja.


Például, veled egy idős pasival voltam együtt több évig albérletben, ha anyuci megjelent tuti volt valami probléma.

Miatta mentünk szét.

Meg mondjuk mert anyukával mindig volt valami probléma. Így rám már se idő se energia nem maradt. Na meg fogamzásgátlóként is kiválóan helytállt.

2020. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi szüleimmel még a nagyszülőkkel is együtt élünk.Mamám mindenbe beleszól nekik szinte,élhetetlen az ilyen közeg.Ha lesz párom,tuti kettesben költöznék csak vele össze,legalább egy fél óra távolságra,hogy ne ugorjanak fel minden harmadik órában.Ennyi idősen már a függetlenségre kellene törekedni.20/l
2020. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért kukáznak, mert alkesz vagy és munkád is hol van, hol nem. :D
2020. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha legalább egy albérletbe nem sikerült eddig elmenni, az azt jelenti nincs igazán igényed saját életre. Mit gondoljon erről egy nő? Határozatlanság és töketlenség. Senki nem fog érted az anyukáddal versengeni.
2021. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!