Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőkön néhány nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön néhány nő miért emeli ki,hogy ők életvidám emberek?

Figyelt kérdés

Az adatlapjukat olvasva már több nőnél is láttam hogy ők egy életvidám (és sokat mosolygó) emberek.

Mai magyar társadalomban ez már nem olyan gyakori hogy életvidámak az emberek?

Vagy ezt csak én tartom furcsának hogy ezt leírják?

Azért írják le mert tényleg vidámak vagy csak kívülről látszanak vidámnak,de belül inkább szoronganak?



2020. dec. 8. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mi ezzel baj? ha az átlaghoz képest életvidám, pozitív embernek tartod magad és a környezeted is annak tart, és meghatározó az életszemléletedben, akkor miért ne emelnéd ki?

lehet persze, hogy valaki csak szorongást kompenzál (na de ilyen erővel senki ne írjon semmit, mert biztos csak kompenzál)

2020. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%

Bár nem sok közöm a témához, de akárhonnan is nézzük, igen.

Én napi szinten annyi embertől megkapom, teljesen mindentől függetlenül és semlegesen, hogy jó végre egy mosolygós életvidám emberrel találkozni.

Pl van egy intenzíves doktornő, aki kifejezetten örül mikor én vagyok, odajön, megölel, hogy én vagyok a napfény a napjában, és jó végre valakit mosolyogni látni, akinek nem csak a panaszárad jön a száján, hanem ilyet tud mondani kávézás közben: "de szépen süt ma a nap, és hogy vagy doktornő?"

A legtöbb ember búvalb*ott negatív okádék. Xar az életük, így nincs minek örülni. Ez elég szomorú, de ha még ők is így állnak mindenhez, jobb sosem lesz.

2020. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehet hogy "ragadós" életkedv a magyaroknál,hogy nem mosolyognak és mogorvákká válnak egy idő után
2020. dec. 8. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Genya, szoktam olvasni a hozzászólásaidat,csodálkozom,hogy Te annyira pozitív vagy és jó hatással vagy az emberekre, de életben bizonyára másabb vagy mint néha itt...


Ha ismerkednék nekem is fontos lenne,hogy életvidám-e az illető, bár ez úgy gondolom helyzetfüggő is. Nehéz életvidámnak lenni annak akinek az életében sorozatos negatív történések vannak, még akkor is, ha próbálja mindennek a pozitív oldalát nézni.


Nekem az a szimpatikus ha valaki középutas, és reálisan kezeli az élethelyzeteket. Pozitívan kell állnunk amihez lehet, de nekem pl. természetes,hogy a betegséget, halálesetet, munkahely elvesztést, anyagi csődöt nem kezelünk vigyorogva,"majdleszvalahogy" alapon.

2020. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

Ez csak egy bedobható közhely, amitől azért úgy érzi magát az ember, hogy írt valamit. Szimplán a kreativitás hiányát fejezi ki és általában nem is igaz.

(Pl. az egyik legdepisebb ismerősöm is lazán beírta.)

2020. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Életvidám ember vagyok, szeretek utazni, olvasni, sportolni.



Ez kb a semmit nem mondtam, de írtam 50+ karaktert magamról. Közhely halmaz az egész.

2020. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha ezt kiemeli valaki, annál gyanús, hogy csak erőlteti a dolgot.
2020. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem az is tetszik, hogy kb. minden másodiknál ott van, hogy szeret színházba járni, de mikor megkérdezed, hogy mikor volt utoljára színházban, kisül, hogy kb. 1995-ben.
2020. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Számomra meg az a furcsa, ha kiemelik, hogy jó a humoruk :D Mindig nevetek, ha látom, mert azt érzem, hogy akinek jó a humora az ezt nem írja le.. -szerintem..

az életvidámság? hmm attól függ hogy valóban igaz, vagy csak az szeretne lenni, szeretné kiemelni hogy ő egyébként egy pozitív személyiség

2020. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért írják le, hogy ha rühelled a sokat mosolygó, boldog,kis dolgoknak is örülő, életvidám, energikus embereket, akkor el tudj pályázni másfelé a rezignált képeddel. Sajnos ez így van, van akik sokat mosolyognak, és szintén vannak akiket ez rettenetesen irritál.

Így legalább nem kell találkozniuk (remélhetőleg).

2020. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!