Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy szemétség tőlem,ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség tőlem,ha azért nem akarok még egyszer randizni a nővel,mert már van egy gyereke?

Figyelt kérdés

30 F vagyok a nő akivel randizok ő is 30 éves.

Igazából csinos szimpatikus,de az első randin megmondta,hogy már van egy gyereke.


Szemétség vagy sem,de nálam ez már nem fér bele.

Úgyhogy megírom majd neki hogy akkor többet ne találkozzunk.



2020. dec. 9. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem szemétség.
2020. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szemétség, ez teljesen érthető a részedről és legalább őszinte vagy. Engem nőként lehet, nem zavarna a férfi részéről a gyerek, ha minden más klappolna köztünk, de abszolút megértem, ha mást igen.
2020. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez tök korrekt, ha a randi előtt nem esett erről szó, akkor teljesen érthető, hogy szóba hozta. A nő is korrekt volt ha magától elmondta mi a helyzet, nem mindenki vállalja be hogy más gyerekét nevelje és tekintettel legyen más kapcsolatokra. Nálam is probléma lenne belőle, de én egyszer már belementem ilyen kapcsolatba, soha többet.

42F

2020. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség, te nem szeretnél olyannal együtt élni akinek már van gyereke. Ez is érthető. Nyilván olyan társat szeretnél akivel együtt éled meg ezeket a dolgokat, és nem olyanra vágysz aki meglesz osztva két férfi között ha csak szimpla válásról van szó. De bármi is a háttér legyél kedvesen, diplomatikusan őszinte, és ne okozz sebet.
2020. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem szemetseg inkább tőle az hogy eltitkolta.

Ez alap info nem épp olyan amit elfelejt közölni az ember ...

2020. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
#5 miért titkolta volna el? Legelső randin elmondta.
2020. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez netes ismeretség utáni randi akkr már ott előtte el kellett volna mondani.

Én spec mindig rakerdezek.

2020. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is ez egy igen sarkalatos pont. Első randi előtt nyilván beszélgettetek azért. Ez klasszikusan olyan információ, amit az elsők köztt mondani kell, hiszen teljesen fölösleges olyan ember idejét rabolni, akinél ez kizáró tényező. ha valaki nem szerete gyerekes emberrel egyáltalán kapcsolatot kezdeni semiképpen, az nem fogja a randi alatt sem a két szép szememtől meggondolni magát. Vannak gyerkeim és teljesen alap dolognak éreztem, hogy amikor ismerkedtem anno (nem neten, ahhoz sosem volt affinitásom), ezt a legelső alkalommal közöltem amint éreztem, hogy esetlegesen szeretne tőlem többet is az adott úriember.
2020. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sokan vannak így.

Nem szemétség. Nyilván neki is vannak elvárásai amik ha nem teljesülnek nem randizik veled. Ráadásul ez nem olyan dolog mint az alkohol, hogy leteszi. Pár évig még befolyásolja az életét.

2020. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem vagy köteles második randira menni.
2020. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!