Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felek ráirni,mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek ráirni,mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 honapja lefekuttem egy sraccal akit ismerek , ketszer talalkoztunk , egyidosok vagyunk , azota sem tudodm ot kiverni a fejembol o csak szexet akar , viszont anyira vagyom ra hogy egyutt legyek vele talalkozni akarok vele ma este de felek rairni hogy visza utasit en pedig a fold ala fogok sulyedni, nem tudom hog van-e baratnoje mert nem lattam senkivel es a kozosegi median is minden a regi nalla ,mit tegyek irjak ra vagy lepjek tovabb

2020. dec. 11. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ahelyett, hogy ráírnál, legyen egy kis tartásod! Te már azzal elég mélyre süllyedtél, hogy széttetted a lábad annak, akinek te csak egy p*nci vagy, pusztán azért, mert így remélted, hogy majd jaj,d e nagyon beléd fog szeretni.
2020. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja ha egy lany szettesz akkor mar melyre sullyedt de ha egy srac minde este mas agyaban landol az meno dolog ugye bar , a vilag valtozik de a szterotipiak megmaradnak ,megjegyzem hogy regrol ismerjuk egymast es soha nem tettem szet senkinek sem csak ugy a labam mert 4 eves kapcsolatom volt es soha nem volt egyejszakas kalandom ezen kivul
2020. dec. 11. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez gáz 😬
2020. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmed, beszélgess mással, ne nyomulj utána.
2020. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha nagyon szeretnéd akkor írj rá. A szex kapcsolatból is lehet komoly kapcsolat meg fordítva is igaz. Nem vesztesz vele semmit.

Jobb mint azon agyalni hogy mi történe ha.

Úgy legalább megtudod a vàlaszt is

2020. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dugni akarsz? Hát írj rá....

Szidjátok itt a nyámnyila férfiakat, közben meg ti nők sem mertek ráírni a férfira...

2020. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ráirtam , es senki legalabb is en nem szidtam , csak a kulombseg ha egy csaj ir ra akkor jobbik esetbe besoro valami tarsasagba
2020. dec. 11. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!