Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is "elcsesztem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "elcsesztem"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves egyetemista srác vagyok, még a hazaküldés előtt megismertem egy lányt, akivel idáig tartottuk a kapcsolatot messengeren.

A lány elkapta a vírust, így vártunk 3 hetet, amíg teljesen kiment belőle.

Én ezután megkérdeztem, hogy mikor tudnánk találkozni, felajánlottam azt is, hogy én megyek hozzá a városába, viszont mindig visszamondta valami indokkal ezeket a találkozókat, közben meg mondta, hogy kedvel és jó lenne találkozni.

Most szombatra is elhívtam randizni, viszont azt mondta a barátaival találkozik, erre én azt mondtam jól van, de jövő szombatot már legalább akkor megbeszélhetnénk, mert így sosem fogunk találkozni. Erre azt mondta arra sem fog rá érni egyéb egyetemi elfoglaltságok miatt, amire és mondtam neki, hogy nem érzem, hogy ugyanannyira akarja az egészet mint én, és ha én szánnék rá időt, akkor jó lenne, ha ő is, mivel ha nem kölcsönös akkor egyikőnknek sem jó. Erre ő kiakadt, hogy sokkal több dolga van mint nekem, nem engedheti meg ezeket magának. Ezután válaszoltam egy kb ugyanolyan kaliberű üzenettel, hogy egy kapcsolat 2 emberen múlik, viszont azóta nem válaszol, tehát gondolom nála ennyi volt az egész.

Mit gondoltok? Én lehettem türelmetlen vele szemben? Több mint 1 hónapig beszéltünk egyébként csak messengeren.



2020. dec. 11. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettél semmi rosszat, le akart rázni. Nem volt veled egyenes.
2020. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit.


Sőt! Szerintem jól jártál el.


Az ilyen "persze, ismerkedjünk, de ne most" típusú kapcsolatok 99%-ban csak az idődet viszik. Még hónapokig loholhattál volna utána, mire kiderül, hogy ő igazából nem akar tőled semmit (tök mindegy, hogy mi az oka, hogy tényleg a sulira fókuszál, vagy nem annyira jössz be neki).


Így legalább tudod, hogy ez nem pálya, kereshetsz olyat, akivel előre is halad az ismerkedés

2020. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem te cseszted el, ő rázott le. Aki akar ismerkedni és találkozgatni, az szakít rád időt, tökmindegy, mennyi egyéb elfoglaltsága van.
2020. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ébredj haver, le lettél koptatva.
2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 1 hónap az már nem ajtóstul a házba rohanás, és nem sürgetés.


Ha fél óra után randira hívod, vagy 1 hét után már ideges vagy, hogy nem tud veled találkozni az más. De szerintem inkább türelmes voltál, ez már semmiképpen nem az, amikor túl erősen nyomul az ember

2020. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!

Az egyik lány barátomnak mutattam a dolgokat, aztán ő azt mondta türelmetlen voltam, mert ő sem tud épp találkozni az egyik pasival aki bejön neki.

Én is nagyon úgy éreztem, hogy hiába mondja, hogy "kedvel" stb, ha tényleg igazán akart volna valamit, akkor nem csak én tettem volna azért, hogy találkozzunk.

2020. dec. 11. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a vírus lenne az oka, akkor másként kommunikál.


Figyelj, ezen túl kell lépni, engedd el, felesleges pörögni rajta. Ez a vonat elment (így vagy úgy), mostmár teljesen mindegy, hogy tényleg csak még türelmesebbnek kellett volna lenni, vagy nem akart.



Btw, semmi garancia rá, hogy türelmesen vártál volna, akkor találkoztok. Én az ilyen bizonytalan szituációkat nem szeretem. nem vagyok az aki rögtön az első randin ágyba akarja vinni a csajt, de szeretem látni, hogy halad valamerre az ismerkedés, hogy nem csak én erőltetem. Ha ez nem kölcsönös, akkor nem az okokat feszegetem, hanem veszem a lapot. Nem lehet éveket fordítani arra, hogy egyszer valamikor talán majd leültök inni egy kávét.

2020. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemond valamit és ő maga nem mond helyette ajánlatot, abban a pillanatban ott kell hagyni.
2020. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemondasz egy idopontot,akkor azonnal mondabi kell 2 masik idopontot es megbeszelni egy masik talit. Ha semmit nem mondasz helyette,akkor lerazas.


Ezt te is tanuld meg es a masiknal is vedd eszre.


Te nem rontottal el semmit. Egy kapcsolat vagy alakul termeszetesen es kolcsonosen megbeszelt heti tobb tali van vagy ertelmetlen.

N

2020. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolat vagy alakul termeszetesen es kolcsonosen"


Ahogy #9-es mondja.


Sok fiú panaszkodik, hogy a ő lohol a csaj után, az meg hagyja, de nem alakul semerre a kapcsolat (teljesen lényegtelen hogy mi a háttérok, hogy a csaj csak gyáva megmondani, hogy nem kér belőle, vagy élvezi az egoja, hogy ott sündörögnek körülötte, ő meg barátzónáztatja a srácot, mindkegyikre van példa szép számmal).


Amíg fiatalabb voltam, rengeteg időt pazaroltam az ilyen "kapcsolatokra". Azt gondoltam, hogy majd én megmutatom, hogy milyen türelmes, és lovagias vagyok, ha mindig ott vagyok neki, akkor majd rájön, hogy milyen jó is vagyok valójában, és ő is elkezd beleadni anyait-apait.


Sosem történt meg, ezekből nagyon maximum egy rövid kavarás lett, de leginkább semmi. Viszont volt, hogy fél évet eltöltöttem az ilyen nő után szaladással.


Manapság úgy vagyok vele, hogy amint észlelem, hogy az ismerkedés nem kölcsönös, hogy a másik inkább csak elviseli a közeledésemet, mint vágyja, akkor azonnal öt lépést hátralépek, és vége az udvarlásnak.


Nem kell összeveszni a nővel, nem kell számonkérni, nem kell megtudni, hogy mi az oka, csak azonnal elengedni.



Az, hogy türelmes férfi vagy nem jelenti, hogy hónapokig kell bármilyen előrelépés nélkül várni, hogy a másik is elkezdjen energiát fektetni az egészbe.

Türelmes attól leszel, hogy magadod a módját az ismerkedésnek, nem rontasz ajtóstul a házba (főleg a következő csajnál nem, mert ennél úgy érzed, hogy egy hónapig csak lebegtetett, akkor mostmár had szóljon), randizol, beszélgetsz vele, de közben figyelsz, hogy végig haladjon valamerre a kapcsolat.


Ezzel a csajjal 1 hónap alatt egyetlen centit nem haladtatok sehova, még a 0 lépést az első randit sem sikerült összehoznotok, pedig egy párkapcsolathoz (bár igazából még egy egy kalandhoz is) ennél sokkal, de sokkal több energiabefektetés kell.

2020. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!