Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel újra a pasi figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek tetszettem még a nyáron. Akkor még együtt voltam a barátommal. Próbált velem beszélgetni de nem nagyon voltam vevő arra hogy beszélgessek vele. Le is pattintottam a srácot azzal hogy összeköltözünk a pasimmal. Az együtt élés nem működött. Ezért szakítottunk. Most meg a pasi akinek tetszettem szinte észre se vesz. Hogyan érjem el, hogy újra tetszek Neki és akarjon Velem beszélgetni? Csak köszönünk egymásnak.

2020. dec. 12. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Mutasd magad könnyen kaphatónak, feküdj le véleményét stb.
2020. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ja akkor lekoptattad de mostmár jó lenne?Számitó aljas féreg.pfejj
2020. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Neked kell keresned a társaságát, mert jelenleg nincs oka hogy ő tegye ezt.

És ne azzal kezd hogy most szingli vagy, senki sem szeretne 2. számú tartalék lenni.

2020. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
75%
Szerintem tessék emelt fővel tàvozni a helyszínről és nem liànozó kislànyt jàtszani.
2020. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Mivel a felnőtt csoportba írtál így feltételezem elmúltál 18. Küldj neki képet a рinádról. Az mindig bejön.
2020. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Angel3000 ***** válasza:
41%
Szia! Ha legközelebb össze futsz vele, probàlj beszélgetni vele, kérdezd meg, hogy van, van e kapcsolata. Mond el neki, hogy Te ott hagytad a baràtodat, mert lehetettlen volt. „Aki mer, az nyer“
2021. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Összefuttok, megemlíted mizu, ha leesik neki, akkor mozdul, ha nem, akkor van valakije vagy már nem akarja vagy balfasz. Ha balfasz akkor te se akard
2021. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom, nekem nem kellenél már.

Fura lenne az egész szitu, lerázol, lepattintasz, utána meg X hónap után 180 fokos fordulatként érdeklődnél felém. Mind írásban, mind szóban levágnám azonnal, hogy akarsz valamit, és az jutna eszembe, hogy ugyan mit? Ezek után?

2021. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt haverom odament a csajhoz. Mondta van baratja. Mondta haverom nem baj szoljon ha nincs. Ez egy 15 perces beszelgetes volt egy konyvtarban. Eltelt 1 év. Csaj irt nincs baratja. Ma haverom felesege a csaj most lesz kisbabajuk.
2021. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem is értem, a lepontozókat, meg, hogy aljas féreg.

Miért?!

Volt barátja, nem akarta megcsalni, nem hagyta ott, mert szerette.

Ha pedig már nincs, miért ne lehetne ezt jelezni?

Ez teljesen korrekt. Meg mi az, hogy liànozás?

Ha szakítottak, nem liànozás.

Értő olvasást tanultatok, vagy csak a dackorszakig jutottatok?

2021. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!