Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác, akivel le akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel le akarok feküdni, még soha nem volt sdt szűrésen, közben már rengeteg partnere volt. Vajon mennyi lehet a kockázat?

Figyelt kérdés

Gumit szerintem általában használt, de orális szex viszont tuti volt egy csomó lánnyal. Én is tervezek gumit használni, de orális szexhez nem. Azt mondja még sose volt tünete vagy bármi, de valahogy engem egy kicsit piszkál a dolog.

Vajon jogosan félek vagy csak túlreagálom?



2020. dec. 13. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Jogosan félsz. A férfiak a legtöbb esetben tünetmentes hordozók.

Ha sok partnere volt majnem biztos hogy vírushordozó.

Orállal simàn elkapod.

2020. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem beszéltek erről? Ha d.gni felnőttek vagytok, legyetek felnőttek megbeszélni a védekezés módját is, és ha ilyen aggályaid vannak, akkor ezt is.

Neki sokkal gázabb azt hallani, hogy nem mersz ágyba bújni vele, mert félsz tőle.

Oka, van, hogy ez egyáltalán felmerült benned.

Ha kellesz neki és meg akar nyugtatni, akkor el fog menni szűrésre, amivel egyébként ő sem jár rosszul.

Ha meg nem hajlandó erre, akkor nem kár érte. Megspórolsz néhány kört a nemibeteg-gondozónál.

2020. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
küldd el egy szűrésre... ennyi, probléma megoldva
2020. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Te is tudod, hogy extrém magas a kockázat azzal, akinek már az egész falu megvolt.
2020. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Az oralis szex nem az o farkara, hanem a masik szajara jelent veszelyt, ha hpv vagy barmi.
2020. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz nagy eséllyel betegseget akkor anélkül ne fekudj le vele. De jol tudjuk hogy ugyis le fogsz.
2020. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Elmondom neked, hogy 1000 emberből talán 2 ha volt életében ilyen szűrésen.
2020. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eleve nem lenne gusztusom egy olyan emberhez, aki már átment a fél világon.
2020. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7 - ezert is terjednek igy a betegsegej
2020. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9.-nek.


1.: 40 vagyok, SOHA nem szexeltem még gumi nélkül! Nem kell betegség, pláne nem kell gyerek.

2.: A melóm miatt évente szűrnek.

3.: Oké, ma megkapja valaki a negatívot. És honnan tudja, hogy még aznap este nem fertőződik meg a férjétől/feleségétől? (És nem kell a hülyeség, hogy ő nem olyan, meg amúgy is 2X fürdik.)

2020. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!