Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokkal ugyan úgy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal ugyan úgy kell beszélgetni mint a fiúkkal?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Fiú/ férfi vagyok. Ugyan úgy kell velük beszélgetni.
Fiú/ férfi vagyok. Nem ugyan úgy kell velük beszélgetni.
Lány/ nő vagyok. Ugyan úgy kell velük beszélgetni.
Lány/ nő vagyok. Nem ugyan úgy kell velük beszélgetni.
56 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez nem ilyen egyszerű
2020. dec. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy azzal, akivel párban akarsz lenni, beszélgess úgy, mint akivel jó barátságot ápolsz. Nem ettől kerül valaki fz-ba, ellenben milliószor jobb társ lesz, mint aki taktikázik meg külön fajnak kezeli azokat, akiktől többet akar, mint barátság. Sokkal oldottabb is a beszélgetés, ha valaki így közelít és nem úgy, hogy szövegeket tanul be kb.
2020. dec. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően igen, de minden lány más. Az én barátnőm mivel IT szektorban dolgozik, sokkal jobban kedveli a fiús, altesti humort. Tehát nála mindig mennek az ilyen viccek, valamint a iskolás szintű, undorító dolgokkal való bohóckodás.
2020. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én féfiakkal sem beszélek prosztó módon, és olyan nőkkel szeretek randizni, akiknek van valami a fejében, így nem csak a legújabb sztárpletykákról tudunk beszélni.


Igen, azt hiszem, hogy ugyanúgy lehet, mint a férfiakkal, ha a férfiakkal is megfelelő módon beszélsz, és a nőkből is olyat keresel, akit érdekel a világ.

2020. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy nem lehet velük másként beszélni, mint egy nővel. Nem lehet 2 szóval letudni a választ, mert újab 100 kérdés nyílik a fejében.

Ha azt mondom egy ff-nek, hogy alma, akkor vagy egy gyümölcsre vagy egy laptopmárkára vagy egy elhízási típusra gondol, és pont.

Ha egy nőnek azt mondom, hogy alma, akkor elkezd morfondírozni: Miért az almát mondtam? Talán nem volt jó az almafőzelék a múlt héten? Esetleg az alakjára célzok (persze, híztam egy kicsit), vagy valami almás nekem - vajon mi nem tetszik?! Lehet, hogy egy nőnek a neve jutott eszembe - lehet, hogy megcsalom?! ...

Egyszerűen mindent mindenhez kötnek, kulminálnak. :)

2020. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

5: szomorú, hogy ilyen nőkkel találkoztál... de ne feledd, te hívtad őket randizni



F

2020. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anzel Mus válasza:
89%
Lehet velük beszélni? Bámulatos, hol tart ma már a világ.
2020. dec. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!