Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha így csábítana el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így csábítana el egy férfi, ellent tudnátok állani neki, lánykisasszonyok?

Figyelt kérdés

Lassú léptekkel mint egy párduc vagy leopárd, közeledne felétek egy menő, charme-os pasi, egy igazi alpha male! Markánsságtól vonzó arcán ott ülne a magabiztosság. Menő Ray Ban napszemüvegén megcsillanna a fény ahogy lejjebb igazítaná a lencsét, hogy végigmérjen titeket. Megnyalná az ajkát, mint egy fennséges predátor ragadozó, aki épp arra készül, hogy elejtse szépséges prédáját.

Odalépne hozzátok, rátok kacsintana a negyvenezer forintos napszemüveg lencséje mögül, és dögösen csak ennyit nyögne a fületekbe mély megnyugtató acousticájú hangzattal:

- Helló, szépség! Én vagyok a te alfahímed... A haver cimboráim csak úgy hívnak, Az Utolsó Cserkész... mert én minden bombanőt becserkészek!



2020. dec. 14. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el forgatókönyvírónak valami indiai film stúdióhoz. Ott az ilyen baromságokkal sikered lenne.
2020. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy India sub kontinensen még tudnak csábítani és hódítani, fantáziadús módozatokon.
2020. dec. 14. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
2020. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Hányszor írsz még hasonló kérdéseket?
2020. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig nem rendel a pszichiátered? Máshoz is el lehet ám menni.
2020. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Én női hölgy vagyok kérlek szépen, csak semmi lánykisasszony.
2020. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
OK sexy női hölgy...
2020. dec. 14. 19:03
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Sürgetném hogy nyissák ki a Lipótot újra ;-)
2020. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen jól felrajzolt szituáció, csak elfelejtetted Covidosítani a művet. :D Hol a maszk 2020-ban? :P
2020. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez valami sznob csóka lehet.
2020. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!